Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi zavar a legjobban?

Mi zavar a legjobban?

Figyelt kérdés

aug. 14. 18:20
A kérdező szavazást indított:
A rossz utak
A várólsták
Az infláció
Az alacsony bérek
A kerítés
Ez mind
Egyik sem
Más
24 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
Szánalmas ellenzéki vezetők.
aug. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Most leginkább a nagy meleg.
aug. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Engem az, hogy minden mással próbálják bagatelizálni a mi problémáinkat és konkrét médiagyár működik arra, hogy minden mástól félj, csak a saját problémáid ne érdekeljenek. Addig sem kell megoldani, amig lehet minden mástól rettegni.
aug. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Hogy a DK nem fog eltakarodni, és akadályozni fogja a kormányváltást.
aug. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14%
Engem a skandináv gyerekek helyzete.
aug. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Akkor javaslom olvass telexet vagy hvg-t.


Ott vannak a nagy tényfeltáró hírek.

aug. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5, jó ezt megértem, ők előnyben vannak hozzánk képest, mert náluk van gyerek, nálunk, még az sincs.
aug. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez így mind sorban... Különösen a BOTRÁNYOS egészségügy. Édesanyámnak kellett volna kivizsgálás. Konkrétan januárra kapott volna időpontot egy kivizsgálásra, azt is Budapesten, pedig ő vidéki faluban él, én pedig vidéki városban. Magánra elvittem, egyből volt időpont. Fizettem 50.000-ret csak egy sima teljes kivizsgálásért. Jövő hónap elején már műtik is. Szánalmas és egyben dühítő is ez az egész helyzet... Hányan vannak olyanok, akik nem engedhetik meg maguknak, hogy magánra menjenek...
aug. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én az *rigót olvasom csak és minden tök szuper! Nagy csöcsök, katonák, szilaj erő, olaj, robbanómotor, vasbeton! Nekem minden megfelel! Mondjuk az erősen sütő Nap egy kicsit zavar, de hát ami a Holdról is látszik, annak meg kell adni a tekintélyt. Süssön csak, egész télen nem lesz ilyen meleg.



Nemtom, ki kell-e tenni ide az irónia táblát...

aug. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Orbán Viktor és a Fidesz létezése
aug. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!