Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesznek melyik gyűlöletkel...

A Fidesznek melyik gyűlöletkeltése zavar a legjobban?

Figyelt kérdés

aug. 1. 18:16
A kérdező szavazást indított:
Az Unió elleni
Az ellenzék elleni
A migránsok elleni
Az Ukrajna elleni
Ez mind zavar
Nem is keltenek gyűlöletet senki ellen sem
Más
38 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
18%
A fidesz nem kelt gyűlöletet, a kérdésed annál inkább.
aug. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
66%
Az összes. Arcátlan senkiháziak. Már csak az uszításért is életfogytot adnék az összesnek, állítom legalább annyi kárt okoztak vele közvetve, mint a tényleges lopásaikkal.
aug. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Ha úgy érzed hogy nem kelt gyűlöletet nyugodtan ikszeld be azt a választ.
aug. 1. 18:25
 4/25 anonim ***** válasza:
32%
A homokosok elleni
aug. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
65%
A háborúpártizás meg a hazaárulózás. Aljas véglények ezek bármiféle értékrend nélkül, ha nem az EU közepén lennénk tagként, akkor az életemet rátenném, hogy már valami elcseszett diktatúrában élnénk és tele lennének a börtönök politikai foglyokkal.
aug. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
23%
Hát kérdező, eddig 4 választ kaptál, abból 2 tényleg gyűlölködő - viszont egyik sem fideszes. Épp, hogy a fidesz ellen megy a gyűlöletkeltés és azt te szépen elő is készítetted, hogy legyen hol megtenniük, ismét.
aug. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Lehet nem tudom, én is fideszes szavazó voltam addig még nem jött ez a ellenzék háborúpárti szlogen, na akkor az már sok volt. Sokminden szimpatikus a fideszben de sok minden egyre inkább már nem.
aug. 1. 18:30
 8/25 anonim ***** válasza:
43%
A nyugati politikusok is ezt csinálják, csak szólok. Egyik kutya másik eb.
aug. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
34%
Csak hogy legyen egy konkrét, atuális példa is: az oroszokat le kell győzni mert Ukraja után egész Európát lezúzzák stb stb... Ugyanaz csak a mumus más. Már jönnek is a retardok lepontozni. :D
aug. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Jó hogy te annyira megbízol Putyinban én nem.
aug. 1. 18:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!