Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter a mocskolódáson...

Magyar Péter a mocskolódáson kívül mit tud még mutatni?

Figyelt kérdés

Egy olyan párt áll 35-39%-on, aminek még programja sincs. Nincsenek politikusaik se, max ilyen 20 darab, amiből esetleg a dokit ismeri az átlag ember. Egyéni választókerületekre mikor szedik össze a 106 embert?

Mindjárt 2026 van és ez a Tisza párt nagyon nincs még kész a kormányzásra. Továbbra is egy one man show.


ma 14:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Bebizonyította a jogi rendszer maffiaműködését, példákat mutatott az egészségügyi rendszer triviális hiányosságaira, rengeteg embert tudott mozgósítani országszerte. Nekem egyáltalán nem szimpatikus ez a csávó, de a hozzáállása jó. Ezt hiányoltam az eddigi ellenzéki pártokban. Ezt kértem számon évek óta ezen oldalon az ellenzéki szavazóktól, és mindig le lettem pontozva, mert nem értették meg, hogy miről beszélek.
ma 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
28%
Több száz méter gátszakaszt töltést és partrészt amit együtt árvíz ellen megerősítettek.
ma 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
2500 Tisza-párti önkéntes dolgozik kint a gátakon. Aligha okozna gondot az egyéni körzetek feltöltése, szóval most aztán igazán rinyálhatsz tovább.
ma 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
Már megint egy szánalmas NER-es vergődő kérdése.
ma 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
22%

Ő is elkezdett az amerikai ügynökök receptje szerint főzni.

Ugyanazt csináltál Timikéék is amit Petya.

Minden szra belekötnek aztán hátha betalál az egyik.


Ők belebuktak. Petya mikor fog?

ma 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
8%

Hát én eddig még nem szavazta a Fideszre, de most muszáj lesz úgy érzem :(

Mondom ezt DK-s szavazóként.

Nagyon veszélyes ez az alak, szóval amit tudok megteszek, hogy ne kerüljön hatalomra.

ma 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%
Középső ujját neked
ma 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%
A neonolsik 14 éve vannak hatalmon, éa még mindig nem mutattak fel semmit a mocskolódáson és a lopáson kívül.
ma 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
56%

1


"""Bebizonyította a jogi rendszer maffiaműködését,"""


Amiben ő is benne volt???????

ma 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%
35-39%-ot tud felmutatni.
ma 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!