Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki hallotta hogy Magyar...

Ki hallotta hogy Magyar Pétert zavarta hogy valaki lapátolásal zavarta a Facebookos maga mutogatását és alaptalanul kritizálta a magyar honvédséget?

Figyelt kérdés
Egyértelmű hogy Magyar Pétert nem érdekli az árvíz védelem ő csak magát akarja mutogatni és azt a hamis látszatot kelteni hogy megvédi Magyarországot az árvíztől itt csak a fidesz és a honvédség és a gátakon dolgozó emberek tesznek az árvíz védelemért.

tegnap 13:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Én nem hallottam.
tegnap 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
tegnap 13:40
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Én se hallottam.
tegnap 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
Hazugság.
tegnap 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
én azt hallottam, hogy az országban van a legnagyobb áfa a világon
tegnap 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
Én meg leszarom, hogy mit csinál Magyar Péter.
tegnap 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Én épp Tóth Gabit hallottam... nem kellett volna.
tegnap 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 sörpocak ***** válasza:
91%

A lapátolás esetleg, de a honvédségről pont hogy csak annyi lett kinyögve a pár másodperces kivágott jelenetből, hogy pont nem őket hibáztatja.

Ez a VIP sátor is annyira VIP, hogy van belőle 4 darab, alatuk 30-40 férőhellyel, amiből 6-an, köztük MP éppen ülnek. Hogy jön ebből, hogy ez "VIP" és ki gondolja komolyan, hogy ne lehetne egyszer leülni szusszanni?

Már megint mondvacsinált hülyeségek, amiket úgy kell a szerkesztőségben összevágni és megkomponálni, hogy valami rosszindulat kijöjjön belőle.

tegnap 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%

Ha magát akarná mutogatni akkor miért dolgoznak napok óta több órát a gátakon töltéseken több mint 100 önkéntes tiszás?

Ez sokkal többnek tűnik ennél.... gondolj bele.

tegnap 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
15%

Magyar Péter egy köcsög politikai celeb! Ennyi.

Lesz@rom magas ívben, bár ha egyszer személyesen is találkozunk, elbeszélgetek vele...

tegnap 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!