Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örültök ti is annak a 200M...

Örültök ti is annak a 200M euro büntetésnek (+ napi 1M euro extrának) amire Magyarországot büntették? Úgyis elmenne propagandára választások előtti osztogatásra.

Figyelt kérdés
Én röhögök a markomban, mert tudom hogy ezt a pénz úgyis választási kampányra költötték volna, hazugságokra, értelmetlen osztogatásokra. Szavazatvásárlásra.
tegnap 10:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
45%

"semmi bajod nincs azzal, hogy indiaiak lenyomják a magyar emberek bérét, és egyáltalán hogy velük együtt kell élnünk"


Képzeld, semmi bajom vele. Mi is pont ugyanez csináljuk nyugaton! Illetve én nem azokra a munkákra pályázok, amiket az indiai vendégmunkások el tudnak végezni.

tegnap 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
61%

#20!


Miközben a ballibbantak végig azt mondják, hogy egy migránst sem állított meg a kerítés.

tegnap 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

3-


""" Ilyen magas ellenzéki támogatottsággal még nem nézett szembe a Fidesz soha,""""



Miért????


Most is ugyanannyi a szavazótábora a Fidesznek mint eddig volt. Az ellenzéknek is. Annyi történt hogy akik például a DK-ra Mommentumra stb... re szavaztak azok most inkább a poloska által külföldről vezérlet pártnak nevezet izét támogatják.


Az arányok nem változtak.


[link]

tegnap 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Hát, akkor ha neked az indiai vendégmunkásokkal és a velük való együttéléssel nincs bajod, akkor te rohadtul nem jobboldali vagy hanem liberális, annak is a legrosszabb fajtája.
tegnap 16:40
 25/26 anonim ***** válasza:
45%
24: maradjunk annyiban, hogy egy lipsi szerint én már szélsőjobbnak számítok, pedig ez lenne igazából a normális hozzáállás, csak hát betegek szegények, és ezt a jelzőt az ő titulusuk kiosztani.
tegnap 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

25-es

Nem. Te egy libsi vagy. Definíció szerint. Echte libsi.

Nincs mit mentegetőznöd ezen. Annak is a legrosszabb fajtája vagy.

tegnap 19:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!