Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örültök ti is annak a 200M...

Örültök ti is annak a 200M euro büntetésnek (+ napi 1M euro extrának) amire Magyarországot büntették? Úgyis elmenne propagandára választások előtti osztogatásra.

Figyelt kérdés
Én röhögök a markomban, mert tudom hogy ezt a pénz úgyis választási kampányra költötték volna, hazugságokra, értelmetlen osztogatásokra. Szavazatvásárlásra.
tegnap 10:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
69%

Nyugi, a propagandára, a bűntetés nélkül is el fog menni ennyi, vagy még ennél több is.

Sebaj, majd, ha egy tényleges államcsődnél is bemondja a tv, hogy a kisnyugger egyen krumplit, attól jobban lesz.

tegnap 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező az a te pénzedből / zsebedből fog kimenni mit gondoltál a fidesz majd kifizeti a sajátjából??
tegnap 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Sompat válasza:

Szerintem gondold át ezt még egyszer. Ilyen magas ellenzéki támogatottsággal még nem nézett szembe a Fidesz soha, gondolod, hogy pont most fognak visszavenni a kampányból meg a propagandából? Ez a pénz valószínűleg ugyan onnan fog elfolyni, mint ahonnan a többi is, pl oktatás, egészségügy, stb.

Nehogy azt hidd, hogy emiatt ők költenek ugyan annyit ezekre, de a kampányra kevesebbet, ezzel kockáztatva azt, hogy elbukják a választást, vagyis a pénz forrásukat.


Külpolitikailag megközelítve, meg szerintem ilyen szinten ne szóljon bele az EU, hogy ki hogyan szeretné kezelni a migrációt. Talán ez az egyetlen dolog amivel egyet tudok érteni a kormánnyal.


Tehát én személy szerint nem örülök neki :)

tegnap 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
32%

Fogd fel úgy, hogy ez az ára, hogy nálunk ne legyenek migránsok.

Mindjárt jobban hangzik.

tegnap 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
28%
4: De ő szeretne migránsokat! Én is szeretnék, de kizárólag csak Budapestre telepítve. Fontos, hogy a lipsik is kapjanak lehetőséget arra, hogy találkozzanak a valósággal!
tegnap 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
43%

Magyarországon és Budapesten is vannak bevándorlók és menekültek, attól, hogy a magyar poltika egy része erre hivatkozik, még vannak az országban.

Pár éve volt róla szó, hogy titokban egyébként a kormány behozott egy csomót, tavaly az északi és nyugati határainkat zárták le miattuk a szomszédaink és millió egy hir is volt erről.

Az nem állja meg a helyét, hogy ez az ára, hogy nincsenek bevándorlók és menekültek az országban, mert vannak, már ma is.

tegnap 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
A kerítés egyetlenegy migránst sem állított meg. Budapest most is tele van arabbal, kínaival, négerrel, indiaival.. esetleg szíveskedj kimenni az utcára.
tegnap 10:48
 8/26 anonim ***** válasza:
0%
Budapesten most is sok külföldi van, nekem is vannak külföldi kollégáim, pl indiaiak, de ők dolgoznak, nem illegális migránsok.
tegnap 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Mi gyártjuk az eurót, ezért Csádnak is tudtunk ennyit kölcsönadni, Macedóniának is pont annyit, amit kaptunk Kínától. Annyi lóvé van kis hazánkban, nem tudunk lépni sem tőle. Jó is, hogy az EU von tőlünk. Nincs vele gond, kinek adjuk oda.
tegnap 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
36%
8: De itt most konkrétan papírok nélküli illegális migránsokról van szó, amiatt jött a bünti. Ezeknek eszük ágában sincs dolgozni. De mondjuk Budapesten árulhatnának drogot, vagy futtathatnának lányokat...
tegnap 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!