Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örültök ti is annak a 200M...

Örültök ti is annak a 200M euro büntetésnek (+ napi 1M euro extrának) amire Magyarországot büntették? Úgyis elmenne propagandára választások előtti osztogatásra.

Figyelt kérdés
Én röhögök a markomban, mert tudom hogy ezt a pénz úgyis választási kampányra költötték volna, hazugságokra, értelmetlen osztogatásokra. Szavazatvásárlásra.
tegnap 10:24
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Hát dehogynem illegális. India az EU tagja? Hát nagyon nem, semmi joga nem lenne itt dolgozni. A kerítésen el kellett volna akadnia.
tegnap 10:57
 12/26 anonim ***** válasza:
28%

8.

nyilván a dolgozó kollégáid között nem lesz illegális migráns.


ekkora ésszel hogy mehetsz utcára?

tegnap 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
86%
Lehet ám munkavállalói engedélyt kapni nem EU-s országból is... csak szólok!
tegnap 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
12, Magyarország, jelenlegi tudásunk szerint, legalább 2000 olyan embert befogadott, akiről te beszélsz. Bár, azt nem tudom, hogy állapitod meg, hogy kinek van papirja közülül és kinek nincs.
tegnap 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
És ki adta neki a munkavállalói engedélyt, egy indiainak, és minek? Csak nem a Fidesz? :)
tegnap 11:07
 16/26 anonim ***** válasza:
22%

"És ki adta neki a munkavállalói engedélyt, egy indiainak, és minek?"


És ezzel mi a baj? Mi a bajod az indiaiakkal, akik dolgozni jönnének ide? Nekem semmi, pedig jobboldali vagyok. Bizony ám, nem vagyunk idegengyűlölők!


Nekem azokkal van a bajom, akik mindenféle papírok nélkül csak élősködni meg balhézni szeretnének, ilyenből van már bőven elég jelenleg is (és nem újkori migránsok), inkább csökkenteni kellene a számukat, nem növelni.


Tetszik érteni a kettő között a különbséget? Vagy ennyire agyadra ment a szmog?!

tegnap 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
36%
Igen, megérdemli a sok narancs birka.
tegnap 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
25%

#7!


Ha gondolkodnál (tudom, ez tőled távol áll), akkor könnyen kideríthetnéd, hogy mennyi illegális határálépőt regisztráltak a kerítés előtt és azt is, hogy utána mennyien jutottak át a határon.

A teljesen sikeres betöréseket persze nem tudhatjuk, hiszen attól sikeres.

De a valóság az, hogy amit írtál az egy bődületes hazugság. Több nagyságrendi eltérés van a kerítés előtt és utáni számokban.

tegnap 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Jobboldani vagy és semmi bajod nincs azzal, hogy indiaiak lenyomják a magyar emberek bérét, és egyáltalán hogy velük együtt kell élnünk?

Akkor most már mindent láttam.

tegnap 11:31
 20/26 anonim ***** válasza:
47%

Én nem értem mire fel a büntetés, ha egyszer nem is létezik a migrikvóta.

Amúgy meg ahogy írták, majd a nép fizeti ki ezt, úgyhogy a saját hülyeségeden röhögcsélsz.

tegnap 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!