Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a realitás a 2026-os...

Mi a realitás a 2026-os parlamenti választásokon?

Figyelt kérdés
Vágyvezérelt szavazók köszönjük, de nem!

aug. 20. 21:06
A kérdező szavazást indított:
Marad a Fidesz és marad a 2/3
Marad a Fidesz, de nem marad a 2/3
Kormányváltás történik 2/3-dal
Kormányváltás történik 2/3 nélkül
43 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Tisza Párt szoros, de nagy győzelme!
aug. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
A Tájsza odaperkel a Fidesznek.
aug. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Retteghet a fidesz.
aug. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%
Jujj, de nagy csalódás lesz itt. Látszik, hogy a Gyk-sok ugyanazt a kört futják, mint 2 évvel ezelőtt 🙆 Semmiből se tanultak... 🤷
aug. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
19%
Az ellenzéki összefogás 2026-ban szoros küzdelemben megelőzi a Fideszt, ami koalíciót ajánl a Mi Hazánknak és Toroczkai László úr elfogadja, hogy a globalisták ne tudják teljesen átvenni a hatalmat az ország felett.
aug. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%

Az itteniek már 14 éve leváltják a kormányt és mégpedig 2/3-dal. Ezt már Mzp és Vona idején is hallgattuk itt eleget, aztán a választás napján ment a sírás , mert saját magukat hülyítették 2-4 évig. Szerintem megint ez várható. Ezek az emberek saját magukat hülyítik és azt kell gondolnom, hogy élvezik, hogy ennyire vakon vannak.

Majd visszatértek ide egy én megmondtammal 2026-ban.


A diktatúrát nem váltja le Magyar Péter, főleg azért , mert nincsenek tisztességes választások már nagyon régóta.

aug. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 felkelhetetle ***** válasza:
78%

Tekintve, hogy úgy van megcsinálva a rendszer, hogy a győztes vigyen mindent, így ha esetleg nyer a Tisza, még a 2/3-ad sem elképzelhetetlen, hiszen nincs nagy átmenet a sima győzelem és a kétharmad között, az ő matematikájuk szerint.

Könnyen a Fidesz ellen tudd elsülni a saját választási törvényük.

aug. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A hit és remény az élet megrontója! Nektek hány 2/3 kell még ???, hogy felébredjetek és rájöjjetek, hogy el sem kellene indulni egy ilyen választáson.
aug. 20. 21:31
 9/16 A kérdező kommentje:
Csalás az egész! Én is így gondolom és nem én vagyok ezzel egyedül, ahogy látom.
aug. 20. 21:32
 10/16 anonim ***** válasza:
37%
Ábrándozás az élet megrontója, mely, kancsalúl, festett egekbe néz.
aug. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!