Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a realitás a 2026-os...

Mi a realitás a 2026-os parlamenti választásokon?

Figyelt kérdés
Vágyvezérelt szavazók köszönjük, de nem!

aug. 20. 21:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%
kormányváltás
aug. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
15%
2 éve MZP színre lépése után is mindenki azt írta itt, na most aztán MZP felmossa a padlót a Fidesszel. Jól sikerült...
aug. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12%
2010 óta szokásos forgatókönyv szerint lesz a 2026-os választás is. Ellenzék a kormány végleg bukni fog hangulat lesz. Újra fidesz 2/3 lesz.
aug. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
25%
Egy nem 2/3-s de Fidesz győzelem a legreàlisabb
aug. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
"Jujj, de nagy csalódás lesz itt." ez igy van. Nem tudom miből gondolja bárki is hogy egy ilyen szinten kiépült diktatórikus rendszer leváltható? Se Putyin sem Eldoán nem váltható le választásokon, Orbán miért lenne az?
aug. 21. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem a Fidesz fog nyerni de nem kétharmaddal (bár Magyar Péternek addig még van nagyon sok idelye felzárkózni, szerintem akár jövőre utól is érhetik a Fideszt). Lesz a Fidesznek kb. 100 ülése, a Tiszának ilyen 80 a maradék 19 meg szétoszlik az MHM és a DK között.
aug. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!