Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mivel jelentene nekem más...

Mivel jelentene nekem más opciót a Tisza párt győzelme, ha őket ugyanúgy nem lehet kritizálni, mint a NER-t?

Figyelt kérdés

szept. 13. 07:53
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy Magyar Péter minden kérdésre válaszol, megnéztem vele, több több órás interjút is, nem a levegőbe beszélek. Viszont a támogatói a saját megafonjaként viselkednek vele kapcsolatban, és pontosan úgy védik, mind Deák Dániel Orbán Viktort. Ez az, ami nem szimpatikus. Nem lehet vitát nyitni, nem lehet kérdezni. És egy demokratikus pártban, meg nem csak egy darab emberről kellene szólnia mindennek.
szept. 13. 10:41
 32/43 anonim ***** válasza:
0%
Csak a különbség Deák Dániel, Orbán Viktor meg a Fidesz hálózat és Magyar Péter között az, hogy Magyar Péter eddig nem hazudott. Amit mondott az úgy lett. :)
szept. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
0%

"Ez az, ami nem szimpatikus. Nem lehet vitát nyitni, nem lehet kérdezni."


Lehet vitát nyitni és lehet kérdezni is. De az nem vita alap, hogy azzal évelsz, hogy "Gyurcsány és Soros embere vagy".

szept. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:

Magyar Péter nem hazudott?

Tényleg?

szept. 13. 10:45
 35/43 A kérdező kommentje:

Nem én érvelek azzal, hogy Gyurcsány és Soros embere valaki. Én azt róttam fel, hogy azzal, hogy szavazzak akkor a fideszre, pontosan ugyanolyan, mint, ahogy a megafon védi Orbánt.

Ez nem vita.

szept. 13. 10:45
 36/43 anonim ***** válasza:
0%
Akkor miben hazudott? Hozz példákat, hogy érdemben is lehessen válaszolni neked.
szept. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
Most volt egy kérdés kiirva, többen is irták, hogy miben hazudott, nem akarom ugyanazt a kérdést mégegyszer megnyitni, főleg, hogy nem is az én kérdésem.
szept. 13. 10:49
 38/43 anonim ***** válasza:
0%
Akkor linkeld ide a kérdést.
szept. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 sörpocak ***** válasza:
0%

"Most megint úgy kellene szavaznom, hogy lehet, hogy semennyire sem osztja az új párt az én értékeimet?"

"Jelen pillanatban semmit nem tudunk az új párt politikájáról, ha az birkaság, hogy engem zavar, azt is vállalom, de miért várja el bárki, hogy igy kellene MEGINT szavazni?"


Senki nem várja el. Mit nem értesz azon, hogy ez a párt mégcsak most alakult, a kérdéseidre még csak elképzeléseik vannak (amiket MP folyamatosan le is kommunikál, ezzel nem szokott adós lenni), de konkrét válaszaik nincsenek. Van 2 év, majd csinálnak egy választási programot remélhetőleg és választ kapsz a kérdéseidre.

Úgy csinálsz, mintha bántanának a kritikádért, közben nem veszed észre, hogy a kritikádnak nincs értelmes alapja, vagy háttere. Mintha elmennél egy festésre, eléd tesznek egy fehér vásznat és amiatt panaszkodnál, hogy "dehát ezen nincs semmi". Igen, mert most kezdődik a festés. "Dehát ezen nincs semmi!!" IGEN, MERT MOST KEZDŐDIK A FESTÉS!

szept. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
Leirtam korábban, az előző két választásnál olyanokra szavaztam a kormányváltás lehetősége végett, akiknek a politikájával nem értettem egyet, most, itt még az is benne van, hogy semmit sem tudok a politikájáról.
szept. 13. 11:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!