Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mivel jelentene nekem más...

Mivel jelentene nekem más opciót a Tisza párt győzelme, ha őket ugyanúgy nem lehet kritizálni, mint a NER-t?

Figyelt kérdés

szept. 13. 07:53
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
0%

Vagy a fideszre szavazol, vagy ellenük. Az európai ügyészségbe való belépés már egy jó irány.

(Sorolj fel, egy-két dolgot a te értékeid közül.)

szept. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:

Tehát, eljutottunk oda, hogy mert kritikusan gondolkodik valaki, akkor birka.

Vagyis pontosan ugyanolyan üzenetekkel operálunk itt, mint a NER.

szept. 13. 08:49
 13/43 A kérdező kommentje:

És, ha valaki nem akar orrbefogva szavazni?


Az én értékeim a szociális háló, az emberi jogok, a fizetések kiegyenlitése, a férfi-nő különbségek eltörlése, az, hogy ugyanolyan oktatást kapjon egy miskolci roma gyerek, mint egy felcsúti újhullámos kőgazdag. Az én értékem az, hogy mindenkinek az érdeke figyelembe legyen véve az országgyűlésbe.

Jelen pillanatban semmit nem tudunk az új párt politikájáról, ha az birkaság, hogy engem zavar, azt is vállalom, de miért várja el bárki, hogy igy kellene MEGINT szavazni?

szept. 13. 08:52
 14/43 anonim ***** válasza:
0%
Jó akkor a részemről meguntam, hogy tupírozod a semmit, szavazz a fideszre.
szept. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
Attól jobb lesz, ha a fideszre szavazok?
szept. 13. 08:56
 16/43 A kérdező kommentje:

Egyébként ez marha jó, felteszek egy kérdést, mert nem érzem korrektnek, hogy ugyanúgy nem lehet kritizálni az új pártot, mint a fideszt és az lesz rá a válasz, hogy birka vagyok és szavazzak a fideszre.

Valami nagyon elgurult ebben az országban.

szept. 13. 08:59
 17/43 anonim ***** válasza:
22%

Egyszerű: Aki nem szavaz az a fideszre szavaz. Aki a tiszára, az a fidesz ellen szavaz.


Nem viccből szavazunk mi se a tiszára, hanem azért hogy megtörjük orbánék diktatúráját.


Ha te úgy érzed nem akarsz ebben részt venni és neked jó a fidesz, akkor szavazz rájuk.

szept. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
0%
Már nem akartam többet írni de tényleg ez az utolsó. Az "elgurulás" nálad van. Ha másfél évvel később lenne, teljesen jogos lenne a szöveged de így totál értelmetlen.
szept. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:

Én feltettem egy kérdést és a kérdésemre szeretnék választ kapni, az nem válasz, hogy kritika helyett szavazzak a másik pártra.

A kritika akkor is kritika marad, ha a másik pártra fogok szavazni.

És az sem válasz, ha nem szavazok egy emberre, akkor automatikusan a másikra szavazok, akár szavazok rá, akár nem.

A kérdésem továbbra is az, miért nem lehet a Tisza pártot kritizálni?

És az előző hozzászóló bizonyitja, hogy semmiféle kritikát sem bir el a Tisza sem, pont úgy, mint a NER.

szept. 13. 09:11
 20/43 A kérdező kommentje:
Folyamatosan jártam tűntetni, folyamatosan szólaltam fel a rendszer ellen, folyamatosan kritizáltam a kormányt és sosem szavaztam rájuk, és, most, hogy jön a pártból egy figura és ugyanúgy kritikus vagyok vele szemben, mint a rendszerével szemben, amivel 20 évig semmi baja sem volt, én vagyok a bohóc és a teszetosza?
szept. 13. 09:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!