Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mivel jelentene nekem más...

Mivel jelentene nekem más opciót a Tisza párt győzelme, ha őket ugyanúgy nem lehet kritizálni, mint a NER-t?

Figyelt kérdés

szept. 13. 07:53
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
17%
Jó, akkor ne szavazz. Ennyi, csak hagyd abba a teszetosza szenvedésed.
szept. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
Én kérdezek, mivel ez az oldal kérdésre van kitalálva, a kérdésem pedig tartom, miért nem lehet kritizálni a Tisza pártot?
szept. 13. 09:23
 23/43 anonim ***** válasza:
0%
Mivel bármit ide írunk, te gondolkodás nélkül levonod a következtetést: a Tiszát nem lehet kritizálni. Úgy látszik ez nálad beakadt. További jó szórakozást magaddal.
szept. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
Mivel, amit irtok, a politikai és személyi kérdések helyett, az annyit jelent, hogy azzal, hogy kérdést teszek fel, a fideszre szavazok, ezért igen, a következetetésem az, hogy a Tiszát ugyanúgy nem lehet kritizálni, mint a NERt.
szept. 13. 09:37
 25/43 anonim ***** válasza:
0%
Na jól kinézünk, Gyurcsány ezt is elintézte.
szept. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:
Semmi köze Gyurcsány Ferencnek a kérdésemhez.
szept. 13. 09:43
 27/43 anonim ***** válasza:
0%

"Abból, hogy, láttam, hogy, ha valaki feltesz pár kérdést a párt jövőjével kapcsolatban"


Minden kérdésre válaszol is, teljesen korrektül. Sose volt olyan, hogy ne válaszolt volna, maximum akkor, ha még Ő sem tudta vagy maga a kérdés is hülyeség és provokatív jelleggű volt. Discordon is mindig válaszol, az élőkbe is mindig válaszol, amikor valahova elmegy mindig válaszol. Te is kérdezhetsz tőle személyesen.


Szóval ne hazudj. Ez is csak propaganda kérdés.

szept. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
0%
Aki nem válaszol sose a kérdésekre és mellébeszél az a Fidesz. 14 éve ugyanazokat a kulcsszavakat mondják. Kurvára unalmas már.
szept. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
Nem hazudok. És, amig mások hazugozásával, személyeskedéssel tudtok csak érvelni, az ugyanúgy nem vita és pontosan ugyanazt csináljátok, mint a Fidesz és a KESMA.
szept. 13. 10:29
 30/43 anonim ***** válasza:
0%
Akkor talán követned kéne MP-t, és akkor tudnád, hogy minden kérdésre válaszol... Úgy se lehet érvelni neked vagy cáfolni bármit is, ha alapból nem is követed.
szept. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!