Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mivel jelentene nekem más...

Mivel jelentene nekem más opciót a Tisza párt győzelme, ha őket ugyanúgy nem lehet kritizálni, mint a NER-t?

Figyelt kérdés

szept. 13. 07:53
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
26%
Semmi érdemi különbség nem lenne. Akiket futtat a média, azokat mind ugyanazok irányítják külföldről.
szept. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:

Én nem gondolom azt, hogy Magyar Pétert külföldről irányitanák.

Azt viszont nem látom jónak, hogy ugyanúgy nem lehet kritizálni, mint az 0rbáni rendszert.

szept. 13. 08:04
 3/43 anonim ***** válasza:
42%
Miből vontad le a következtetést, hogy nem lehet kritizálni, miért ne lehetne ?
szept. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

Abból, hogy, láttam, hogy, ha valaki feltesz pár kérdést a párt jövőjével kapcsolatban, mint mondjuk, hogy kik lennének a szakpolitikusai, milyen pártpolitikát képviselnének, milyen megoldásokkal birnának az ország különböző problémáira, a gazdaságtól, a tanárhiányig, vagy, a wcpapir hiányig a korházakban, azzal szokták lezárni a nyitott kérdéseket, hogy ez a NER hatalmonmaradását szolgálja. Miközben egy demokráciának erről kellene szólnia. A lehetőségek megvitatárásól.


Csak, hogy Magyar Péter esetében, annyit tudok az ő lehetőségéről, hogy nem 0rbán, közben, meg olyan nagyon nem volt azzal problémája, amit Orbán művelt, mert csak több évtizeden át, ott ült mellette és támogatta.

A NER nem bir semmiféle kritikával, és most azt látom, hogy ugyanez lesz átvéve a Tisza esetén is. Attól félek, hogy ez egy "bolsevik" forradalom lesz.

szept. 13. 08:26
 5/43 anonim ***** válasza:
44%

Fidesz: bizonyítottan korrupt, tolvaj, hazaáruló párt.


Tisza: még nem tudjuk milyenek.

szept. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
0%
A Tisza még jelenleg is építi magát, nem egy régi párt. Majd ha valamit rosszul csinálnak és te kritizálod őket, beléd fojtják, megtorolják, ugyanúgy mint a fidesz, akkor állíthatod ezt.
szept. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Nekem épp ez a bajom velük, semmit nem tudunk róla, azt leszámitva, hogy Magyar Péter elmondja tök ugyanazt, amit az elmúlt karácsonyok ellenzéki politikusainak szelleme, takra ugyanigy elmondott -mégha, jogos is, amit mond, semmi újat nem mond, vagy tesz-.
szept. 13. 08:37
 8/43 anonim ***** válasza:
29%
Légy egy kicsit türelmesebb még majdnem két év van a választásokig. Legalább azt várd meg: az eddig elért önkormányzati pozíciókkal mit fognak kezdeni.
szept. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

Türelmes voltam 2018-ban, amikor taktikusan szavaztam, akár olyan jelöltre is, aki, vagy akinek a pártja semennyire sem állt közel hozzám, vagy semennyire sem osztotta az én értékeimet. Türelmes voltam 2022-ben, amikor az ellenzéki összefogásban olyanokra is szavaztam, akiknek a politikájával abszolút nem értettem egyet, vagy ők nem osztották az én értékeimet. Most megint úgy kellene szavaznom, hogy lehet, hogy semennyire sem osztja az új párt az én értékeimet?

Ez nem tök ugyanolyan, mint, hogy minden következő 10 évben utolérjük Ausztriát?

szept. 13. 08:44
 10/43 anonim ***** válasza:
0%
9# Akkor legyél birka.
szept. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!