Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Ezt akartátok? Ez...

Fideszesek! Ezt akartátok? Ez jó valakinek amit Viktorék csinálnak?

Figyelt kérdés
Őszintén érdekel a fideszesek véleménye, hogy még mindig jó ötlet volt rájuk szavazni? (hozzáteszem, a többi is ugyan ezt csinálja)
2010. nov. 2. 23:25
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim válasza:
100%

Előző vagyok!

Most olvastam végig a hozzászólásokat.A történelemtanárnak üzemem, a férjem is Hitler politikájához hasonlította a mostanit. Akkor sem hitte volna senki, hogy mi lesz belőle, de mégis megtörtént.

2010. nov. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó! Igazad van... Ezt a véleményt többtől hallottam. Tejhatalom van.. Hogy mi lesz ebből! De velünk együtt fogja szívni a nagy "szavazóközönség" is!
2010. nov. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
55%
Én azt vallom, hogy mindenkit el kéne takarítani a parlamentből az utolsó takarítónőig, és egy teljesen új "vezetést" felállítani!!! Akiknek eddíg közük nem volt ehhez a cirkuszhoz!!!
2010. nov. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező.

Ahogyan Gy. Ferenc bűnelkövető arra hívatkozott, hogy Magyarországon választások négy évente vannak, és a hivatalban lévő kormányzat értékelése a parlamenti ciklus végén történik, úgy ez ma is igaz.

Nekem, mint tősgyökeres jobboldali szavazónak, napjainkban erős fentartásaim vannak, de itt egy biztos rossz helyett választottunk valami bizonytalant fél éve.

Lehet, hogy rosszabb lesz, de hogy az MSZP vel rosszabb lett volna, az egészen biztos.

Szerintem.

2010. nov. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
Személy szerint nem szavaztam de csak azért mert szolgálatban voltam/vasút/. De a fideszre szavaztam volna amit ma már nem tennék! A nyp engem nem érint mert amikor elkezdték engem is nyaggattak hogy miért nem lépek be mert jobban megéri! Hogy tudtam hogy nem szabad most de jó! Szóval én egy csalódott fideszes vagyok de tudom hogy mi áll a magyar politika hátterében! Ha már fidesz diktatúra akkor azt fejezze be azt amit a német 60éve elkezdett!!! Ja és nem tejhatalom hanem teljhatalom...
2010. nov. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
0%
Ja és ha választás 2014 akkor jobbik!!!
2010. nov. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
71%
Én nem szavaztam a Fidesz-re de megbánom a sok hülye helyett...
2010. nov. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
55%

Bízok Istenben, hogy megsegíti népemet!

Az országot eladta az MSZP és ami megmaradt (PL : föld moratórium, ivóvíz készletünk) azon majd még a FIDESZ akar nyerészkedni, túladni :


http://www.youtube.com/watch?v=Jf4264aGQ7c


Ugye a 2/3-os többség....


Ez (is) szerintem kimeríti a hazaárulás fogalmát!

Ezért mi esett le a Fidesznek?


NEM HAGYHATJUK, HOGY ELADJÁK A HAZÁNKAT !


Emberek, ha sz@rul végzi a feladatát a kormány mért nem lehet mondjuk 1-1,5 év után meneszteni az egészet felelősségre vonás terhe mellett? Mert pénzbe kerülne az új választások kiírása balbla...? Az nem kerül sokba amit ezek az országgal művelnek?

De sajnos sokkal többe kerül!


A 1989-ben egy közgazdász válaszolt arra a kérdésre, hogy mikorra érjük utol a nyugatot életszinvonalban. A válasza 50 év volt! Akkor nem akartam neki hinni, sokaltam nagyon ezt az intervallumot. Most 21 év elteltével azt mondom, hogy ha ez így megy tovább és hagyjuk, még az 50 év is kevés lesz rá, hogy utolérjük Őket.

2010. nov. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
36%
A vízkészletünk sem a miénk már!!! Izraelé!
2010. nov. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
95%
Én a Fideszre szavaztam, de olyan szinten megbántam és csalódtam, hogy egyszerűen nem tudom, hogy szavazhattam rájuk. Soha többé nem fogok, ha egyáltalán lesz még szabad választás Magyarországon. És nem csak án vagyok így vele, hanem szinte mindenki a környezetemben.
2010. nov. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!