Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itthon egy fiatal nulláról...

Itthon egy fiatal nulláról hogy tud felépíteni egzisztenciát?

Figyelt kérdés
Lassan végzek az egyetemen, viszont ahogy a magyar állapotokat elnézem akinek nincs egy erős hátszele az jóformán egész életében egy koldus bérrabszolga marad.

aug. 29. 13:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

8# as, tudtam, hogy valaki előbb utóbb ezzel jön...

Oké, nyilván nincs minden fiatalnak 1 millió 400 forint bevétele, de azért mondok a családi - ismerősi körökből is példákat; kezdő burkoló nettó 400 ezer, autószerelő műhelyben kezdő nettó 350-400 ezer, kezdő targoncás 380 ezer, kezdő tehergépkocsi vezető nettó 460-500.

És akkor nem beszéltünk a kereskedelmi végzettség, a gazdasági végzettségről, stb..

aug. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
72%

Haver, ha egyetemet végeztél, akkor már te jóval átlag fölött vagy a képességeiddel, és jó esélyed van arra, hogy jóval átlag fölött fogsz keresni.


Persze keményen kell dolgozni, meg nem büfészakos diploma kell. Nyilván.

aug. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%
Úgy, hogy megfelelő felsőfokú végzettséget szerez, vagy olyan szakmát tanul, amivel annyit kereshet, hogy csak na...sok ilyet ismerek.
aug. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
81%

11-es, az orszàg nem csak Pestből és a nyuhati részből áll.


Én debreceni vagyok, itt az átlagember, a diplomás is 2-300 ezreket keres. A 350-400 ezer már egy kiemelkedő fizetésnek számít.

aug. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Senior Séf ***** válasza:
100%
Némi szerencsével.
aug. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!