Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fiatal nők hogy viselik ha az...

Fiatal nők hogy viselik ha az apjuk egy vesztes?

Figyelt kérdés

2022. jún. 7. 10:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Sokkal nehezebb elviselni, hogy az apám sikeres és én vagyok egy nagy vesztes.
2022. jún. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Mit értünk vesztes alatt?


Ha bántja anyámat, akkor értelemszerűen nem számíthat rám soha többé.


Ha alkoholista, igazából akkor sem.


Hogy mit dolgozik, mit ért el, milyen, mint férfi, azt meg leszarom, valahogy kitermelt egy életkéoes utódot, ha már itt vagyok, annyira biológiai zsákutca nem lehet. Bár ez az én családomban 90%-ban anyám érdeme, mert apám egy Napóleon szindrómás zsarnok kis szargombóc volt, akit hamar kitöröltem emiatt az életemből.


Akkor fogadtam meg, hogy mindenkit eltakarítok, aki gyomorgörcsben tart.

2022. jún. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az, hogy vesztes?
2022. jún. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom mit jelent a vesztes ebben a kérdésben, de apum nem sokat ért el az életben, és rengeteget szenvedett anyám mellett. Ő is megmondta, hogy látja mennyit is számít hogy egy férfi mögött milyen nő áll. Nagyon bánja hogy nem lépett, nem tudott előre haladni, szóval látszik rajta hogy egy igazi vesztesnek érzi magát. Nagyon sajnálom őt, szar érzés így látni. Néha azon gondolkozom én mit tehetnék hogy jobb legyen neki, mert jobb életet érdemelne. Most megyünk majd Görögországba nyaralni, legalább azt elmondhatja majd hogy volt a tengerparton. Egész életében gürcölt a családjáért, nem ivott, nem bántalmazott, és mégis.
2022. jún. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahány ember annyiféleképp viselhetik.
2022. jún. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnálom őt.
2022. jún. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem fogalakozom vele, megszakítottam minden kapcsolatot már évekkel ezelőtt.
2022. jún. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

# 7


azért mert vesztes és csóró vagy mert emberileg elviselhetetlen és gáz?

2022. jún. 7. 20:18
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#Is-is. A kettő amúgy is összefügg szerintem. Ráadásul kívülre játszotta az,ártatlant meg jámbort aki a légynek sem árt, otthon meg terrorrban tartott minket.
2022. jún. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Ha azért vesztes mert nincs nagy vagyona és anyagi bőség, akkor az emberek 90 százaléka vesztes ennyi erővel.
2022. jún. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!