Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fiatalok vagy a nyugdíjasok...

A fiatalok vagy a nyugdíjasok szavatatát lehet olcsóbban megvenni?

Figyelt kérdés

Kérem hogy a válasz esetén érv is hangozzon el hogy miért gondolja úgy a válaszoló anélkül az csak semmitmondás!

Senkit nem pontozok le mindenkinek megy a zöld a véleményétől függetlenül ha a kérdésben leírt kritériumokat tartja. Egymás szidalmazása, beszólogatás tilos!


aug. 25. 19:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Mindenhol oligarhák és az emberi jogok semmibe vétele és sokan ennek tapsolnak szörnyü mindig ismétli magát a történelem.
aug. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

"13 havi aprópénzre meg a személyi kultusz épitésre."


Ennek is pont ez a lényege. Egyrészt nincsen 13. Hónap. Másrészt viszont ha azt az aprópénzt szét osztanánk a többi hónapra akkor látszódna hogy semmi. De így jobban lehet marketingelni. Persze annyi eszük nincsen hogy rájöjjenek valójában nekik nem lenne érdekuk ez a 13. havi nyugdíj dolog hiszen ez úgymond elvehető. Nem tekinthető valójában a nyugdíj összegének.

A valódi nyugdíjemelés sokkal nagyobb rizikóval jár mint kitalálni hogy legyen 13. hónap és ezt mantrázni. Ennyi erővel lehetne 14. meg 16. hónap is ők annak is örülnének mert annyira buták hogy nem azt nézik mennyi a nyugdíjuk hanem megvehetők azzal hogy hány részletben kapják meg..

aug. 26. 13:13
 23/25 anonim ***** válasza:
A személyi kultuszbol jönnek mindig a munkatáborok meg majd az erkélyen való ki esés.Szörnyü látni hogy, világ már el hagyta ezt csak magyarország nem tanul semmit se.De én azt se értem hogy, az orosz emberk akik tömegesen eöszakoltak itt is nőkett meg bujkálni kelet.Most ezeket istenitik a lengyelek ők miért nem felejtenek talán nem akkarják újra élni.
aug. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

#17 Dehogy volt "mindenkinek" kamu állása. Egyrészt a rendszerváltás már több mint 34 évvel ezelőtt volt. Másrészt meg még a szocializmusban sem volt "mindenkinek" kamu állása. Voltak persze kamu munkahelyek is. Legfőképp a a pártbizottságoknál, és a nagyvállalatok budapesti vízfejeinél. Meg még talán a közszférában. De korántsem "mindenki" dolgozott ilyen helyeken. Se nekem, se a szüleimnek nem volt sohasem ilyen állásunk, és nem is szerettük volna, mert halálra untuk volna magunkat. Egyedül az öcsémnek volt egyszer egy rövid ideig, amikor a katonaság után nem tudtak neki a korábbi munkahelyén rendes állást adni, mert már betöltötték. De azt is nagyon hamar megunta, és inkább elment taxizni.

Én bérelszámolóként dolgoztam abban az időben, nagyon sokat kellett túlóráznom, zárási időszakban nem volt se ünnepnap, se szombat, se vasárnap. Volt olyan, hogy egész éjszaka bent voltunk a kolléganőmmel, reggel elmentünk hozzánk megfürödni, és utána vissza dolgozni. A fizikai munkások a legtöbb helyen teljesítménybérben voltak elszámolva, az ÉPFU-nál a sofőröket úgy kellett visszafogni, hogy ne lépjék túl a megengedett órakeretüket.

Nem kell ám minden hülyeséget elhinni amit mondanak.

aug. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

#17 Az Internet kb. 30 éve használom, a számítógépet meg kb. 40. De ahogy elnézem te még írni sem tanultál meg.

A kérdezőnek: Látod, erről beszéltem.

aug. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!