Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fiatalok vagy a nyugdíjasok...

A fiatalok vagy a nyugdíjasok szavatatát lehet olcsóbban megvenni?

Figyelt kérdés

Kérem hogy a válasz esetén érv is hangozzon el hogy miért gondolja úgy a válaszoló anélkül az csak semmitmondás!

Senkit nem pontozok le mindenkinek megy a zöld a véleményétől függetlenül ha a kérdésben leírt kritériumokat tartja. Egymás szidalmazása, beszólogatás tilos!


aug. 25. 19:10
A kérdező szavazást indított:
A fiatalok szavazata
A nyugdíjasok szavazata
13 szavazat
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Nyilván a "megvenni" szót próbáljuk kontextusában értelmezni.
aug. 25. 19:11
 2/25 anonim ***** válasza:
60%

Egyiket sem lehet megvenni.

De azt is lehet mondani hogy mindenki szavazatát meg lehet venni ki hogy érti.

aug. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
14%
A nyuggerek szavazatát alapból el kéne venni.
aug. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
58%
Megkapod a választ majd 2026 választás előtt amikor fidesz újabb ingyen pénz osztást fog csinálni családosoknak és nyugdíjasoknak.
aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
A fiatalokét, ők kevesebben vannak.
aug. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
A nyugdijasokét mert nem piacon dolgoztak a mai generáci kénytelen ott érvényesülni.A hiteleket meg most fitalokal akkarják ki fizetni csak azok meg le lépnek.
aug. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
#6 Úgy gondolod, hogy a mai nyugdíjasok mindegyikének biztosítva volt a helye egész nyugdíjazásáig valahol az államigazgatásban?
aug. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

"Úgy gondolod, hogy a mai nyugdíjasok mindegyikének biztosítva volt a helye egész nyugdíjazásáig valahol az államigazgatásban?"


Bocs hogy helyette válaszolok.

Miért gondolod hogy így lenne?

Attól még hogy arra célozgatsz hogy életükben ugyanúgy a "piacról" kellett élniuk még nem cáfolja azt a tényt hogy jelenleg egy nyugdíjas esetében a jövedelmét illetően ez nem így van.

aug. 26. 09:06
 9/25 anonim ***** válasza:

"mert nem a piacon dolgoztak" ezt írta. Soha egy percet sem dolgoztam a közszférában. Én pl. 88-tól már a kapitalizmusban dolgoztam egy részvénytársaságnál, később egy kisvállalkozásnál, majd a saját családi vállalkozásunkban, most meg egyéni vállalkozóként. Még most is dolgozom nyugdíj mellett.

Szóval hülyeséget írt a barátunk, akárhogy is nézzük.

aug. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

"Szóval hülyeséget írt a barátunk, akárhogy is nézzük."


Értem, én is ezt írtam, hogy a versenyszférában is dolgozhattak akár. De még ha nem is úgy gondolta a válaszoló

és az érvelése pontatlan ettől még tény hogy jelenleg egy nyugdíjas nem a "piacról" él. Egy fiatal viszont igen.

aug. 26. 10:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!