Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jártam Nógrád vármegyében, és...

Jártam Nógrád vármegyében, és gyönyörű hely, a gazdag nyugati nyugdíjasok miért nem özönlenek ide? Olcsóak a házak, van minden, mi kell még? Vagy a kormány miért nem tesz valamit, hogy többen jöjjenek ide?

Figyelt kérdés
Munkahely úgyse nagyon van, ellenben fürdők, boltok, minden megtalálható, amire egy nyugdíjasnak szüksége lenne.
aug. 10. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Azért, mert a nyugati nyugdíjasoknak szüksége van sportolási lehetőségekre, pl uszodákra.

Illetve, jó egészségügyi ellátásra is.Az állami szar, Nógrád megye meg nem bővelkedik magánklinikákban, magánellátásban.


Illetve, a közbiztonság is fontos, Nógrád meg elég "színes", negatív értelemben.

aug. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Vannak hollandok, és németek is. :)
aug. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Ha majd egy nap eljutsz nyugatra, amit őszintén kivánaok, akkor megérted, hogy az európai nyugdijasok nem a putrit, az elmaradottságot és az ostobaságot keresik. És Nógrád megyénél (bocsi, de nekem mindig herótom van a vármegyéző fideszes parasztoktól) milliószor jobb helyek vannak.
aug. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Mert nincs ott semmi, 50km kocsikázás egy tetves auchan vagy tesco.
aug. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Ha jártál volna tudnád hogy Nógrád vármegyében van kifejezetten holland falu. Kérdésed kamunak tekintem. :)
aug. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Helytelen választ csak az egyes, hármas és négyes hozzászóló adott.
aug. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még nem fedezték fel. Ha majd a home officeom jobban fizet mint a gyár, lehet én is odamegyek, akár nyugdíj előtt is.
aug. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!