Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, ti miért támogatjá...

Fideszesek, ti miért támogatjátok Orbánt?

Figyelt kérdés

Nem igazán szoktam politikai kérdéseket feltenni ezen az oldalon, de az ország jelenlegi helyzetét elnézve, komolyan kíváncsi vagyok rá, hogy mégis mi az, ami miatt még mindig támogatjátok.


Az egészségügy romokban, a munkanélküliség és az oktatás helyzete a béka segge alatt, de akármelyik területet említhetnénk, mindenhol érezni a hanyatlást.


Komolyan kérdezem, nektek mégis mi a jó ebben a rendszerben?Szeretném megérteni, komolyan, hogy miért tartotok még ki mellette, de egyszerűen képtelen vagyok rá.


aug. 24. 19:06
1 2 3
 21/24 Kroms ***** válasza:

#19

Nem vélemény kérdése. [link]

"Kinek a pénzéből vásárolták vissza a stratégiai cégeket, aranytartalékot: szerinted mégis miből kellett volna!?" - A sajátjukból? Amit tőlünk elloptak? Tudod, más faxával könnyű verni a csalánt...

"Nem lakom az elit negyedben, mégsem tapasztalom a közbiztonság romlását." - Javaslom kicsit körülnézni... [link] - Csak egy példa, de hasonló cikkek zázait tudnám ide berakni. A legtöbb azzal kapcsolatos, hogy rohamosan nő a drogosok aránya, és emiatt a bűnözés is.

"Saját szememmel láttam, mi volt 2015-ben, ne akard azt állítani, hogy a határkerítés semmit sem ér. A többi állításod kb ugyanígy nem állja meg a helyét." - Mármint azt, hogy tízezrével tapostak át az országon a migránsok? Javaslom, nézz körül az Ásotthalomról és környékéről származó hírek tájékán...

"A többi állításod kb ugyanígy nem állja meg a helyét." - Tehát azokban is nekem van igazam?

#20

Mert kiabálva beszél és tart 4 másodperc szünetet a szavai között?

szept. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
szept. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
35%

Fideszes vagyok.

1. Nincsenek tele a városaink bevándorlókkal és nincsenek rendszeres késes támadások.

2. Nem küldünk fegyvereket, katonákat, pénzt Ukrajnába.

3. Védi a kereszténységet az iszlamizáció ellen.

4. Visszaállította a 13. havi nyugdíjat, emelte azt.

5. A rezsi Európában nálunk a legalacsonyabb, Paks 2 befejezése után meg az is marad.

6. A családtámigatás Európában egyedülálló.

7. Nyilván a kórhazak lehetnének jobb állapotban, de nekem az ellátással még nem volt gondolom. Persze teszek is azért, hogy ne kelljen rászorulnom a kelleténél többször. ( Egészség életmód.)

8. Ha vannak is gondolok, azért látszik előrelépés. Tanárok, orvosok, ápolók bére.

Lehet hogy itt sok a fiatal, de én éltem a 90-es években és éltem Gyurcsány alatt is. Van különbség...

Diktatúráznak azok akiknek a fenekén van a tojáshéj, de fogalmuk sincs mi az az Andrássy út 60, ÁVH, stb. Akkor félreállna a tejfölös szájuk, ha megtapasztalnák milyen volt az a rendszer.

szept. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Kroms ***** válasza:

#23

Vagyis te úgy vagy vele, hogy lopjanak csak el nagyjából mindent, ha cserébe nem irtják olyan látványosan a népet, mint az MSZMP idején... 🤷‍♂️

szept. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!