Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, ti miért támogatjá...

Fideszesek, ti miért támogatjátok Orbánt?

Figyelt kérdés

Nem igazán szoktam politikai kérdéseket feltenni ezen az oldalon, de az ország jelenlegi helyzetét elnézve, komolyan kíváncsi vagyok rá, hogy mégis mi az, ami miatt még mindig támogatjátok.


Az egészségügy romokban, a munkanélküliség és az oktatás helyzete a béka segge alatt, de akármelyik területet említhetnénk, mindenhol érezni a hanyatlást.


Komolyan kérdezem, nektek mégis mi a jó ebben a rendszerben?Szeretném megérteni, komolyan, hogy miért tartotok még ki mellette, de egyszerűen képtelen vagyok rá.


aug. 24. 19:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
27%
Orbánnak jó a karizmája. Balf.szok az ellenzékiek.
aug. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
40%
Mert nekik alig kell adót fizetni, ellenben sok ingyenpénzt kaptak mások kárára.
aug. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
55%

Kíváncsi vagyok erre is.

Van egy ismerősöm, akinek az apja vérfideszes.

Aztmondta hogy 18 millió volt a tüzijáték és közben vállalkozó volt...

Hát vállalkozóként tudnia kell, hogy nem olcsó mulatság...

aug. 25. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
68%
Mi keresztények vagyunk
aug. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Kroms ***** válasza:
55%

#6

"Konzervatív értékrend" alatt azt érted, hogy közt. elnöki kegyelmet adnak egy gyerekmolesztálásért már elítélt pedónak, vagy azt, hogy több párttagjukat perverzitáson kapták rajta, vagy azt, hogy minden évben százmilliókból biztosítják a prájdot? Esetleg azt, hogy már 1000 milliárdokban mérhető a vagyon, amit alig burkoltan elloptak tőlünk?

A (gúny)határontúli magyarságot meg annyira "nem tagadja meg", hogy akárhányszor valami szemét törvényt hoz ellenük a helyi hatalom, a FIZESS-től kiállás helyett annyit látni, hogy bepucsít a megszállóknak és elmondja, milyen jó is a kapcsolatunk az adott vezetéssel...

A CSOK pedig mire volt jó, azon kívül, hogy az amúgy is megfizethetetlen ingatlanok árát még jobban felverte?

#11

Komolyan? Szerinted a kivénhedt, csüngő hasú kertitörpe karizmatikusabb, mint pl. Toroczkai?

aug. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 NTBS ***** válasza:

Nem vagyok Fideszes.

Viszont nincs elfogadható ellenzék számomra.

Küldtek fiatal értelmesnek tűnő aktivistákat. Mondták a szokásost. Visszakérdeztem mennyi egy kiló kenyér. Nem tudta.

aug. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
24%

Nem jelent gondot a rezsit kifizetni, és mellette még élni is.

Sokat tett az ország biztonságáért, biztonságos ellátásáért

működéséért. Felépítette a határkerítést, őrzik a határt.

Visszavásárolták a külföldieknek eladott stratégiai fontosságú cégeket,

és az aranyfedezetet is.

Védi a magyar gazdák -és a fogyasztók- érdekeit. Nem engedi elárasztani

rossz minőségű olcsó gabonával a hazai piacot.

Az EU-ban is kiáll a nemzeti érdek mellett, pedig kap érte hideget-

meleget.

Van saját véleménye. Nem áll be a mindenre bólogatók közé.

Nem támogatja, az LMBTQ stb. idiótaságot.

Van ami nem tetszik, de az nem volt kérdés.

aug. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Kroms ***** válasza:

#16

MH-s politikust kérdeztél már? A "fiatalok" (jellemzően ballibsik) többsége úgy kerül pozícióba, hogy a szülők/rokonok/ismerősök berakják őket, tehát ezek nyilván alapból felejtősek...

#17

"Nem jelent gondot a rezsit kifizetni, és mellette még élni is." - Ez teljesen relatív, mindenki máshogy tud megélni. Az viszont tény, hogy a 2023-as adatok szerint az EU-ban hátulról negyedikek vagyunk átlagfizetésben, ami gyalázatos.

"Sokat tett az ország biztonságáért, biztonságos ellátásáért működéséért. Felépítette a határkerítést, őrzik a határt." - Ebből így minden nettó hazugság. A közbiztonság még soha nem volt ilyen rossz, ezt nagyjából bárki meg tudja neked mondani, aki nem kizárólag a felső 10%-nak fenntartott elitnegyedben él és mozog. Az ellátásról annyit, hogy a jewkránok kezében van a sorsunk, akik gyűlölnek minket. A "határvédelemről" annyit, hogy csak az nem jön át, aki nem akar. Határ-menti beszámolókból tudni, hogy a rendőröknek az a parancs, hogy ha lőnek rájuk, vagy kővel dobálják őket, vonuljanak vissza, mert ők nem használhatnak fegyvert. A mezőőröknek pedig még csúnyán nézniük sem szabad a szegény mindent letaposó, erőszakos migrikre, mert ők kerülnek sittre.

"Visszavásárolták a külföldieknek eladott stratégiai fontosságú cégeket, és az aranyfedezetet is." - Kinek a pénzéből?

"Védi a magyar gazdák -és a fogyasztók- érdekeit. Nem engedi elárasztani rossz minőségű olcsó gabonával a hazai piacot." - A magyar gazdák érdekeit leginkább azzal tudnák védeni, ha nem adóztatnák őket halálra...

"Az EU-ban is kiáll a nemzeti érdek mellett, pedig kap érte hideget-meleget." - Szavakban nagyon, csak aztán mégis mindent aláírnak. Nézz utána kicsit jobban...

"Van saját véleménye. Nem áll be a mindenre bólogatók közé." - A saját véleménye az, amit a gazdái megengednek neki. Ha tudni akarod, ki a gazdája, csak nézd meg, kinek hajbókol reggeltől estig.

"Nem támogatja, az LMBTQ stb. idiótaságot." - Erről már írtam korábban. Gyakorlatilag ennél jobban nem tudná már támogatni az egészet, már csak a népharag miatt sem.

szept. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

#18 Nekem más a véleményem.

A sorsunk nincs Ukrjna kezében: évek óta a Déli-, másnéven Török áramlaton, Szerbia felől kapjuk a gázt. Az olaj is jöhet -ha kisebb kapacitással is- Horvátország felől, de dolgoznak más lehetősegeken is.

Kinek a pénzéből vásárolták vissza a stratégiai cégeket, aranytartalékot: szerinted mégis miből kellett volna!?

Nem lakom az elit negyedben, mégsem tapasztalom a közbiztonság romlását.

Saját szememmel láttam, mi volt 2015-ben, ne akard azt állítani, hogy a határkerítés semmit sem ér. A többi állításod kb ugyanígy nem állja meg a helyét.

szept. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

"Szerinted a kivénhedt, csüngő hasú kertitörpe karizmatikusabb, mint pl. Toroczkai?"

Torockai egy jóvágású, fess fiatalember.

Orbán kétségtelenül kevésbé mutatós, de karizmatikusabb politikus.

szept. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!