Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, ti miért támogatjá...

Fideszesek, ti miért támogatjátok Orbánt?

Figyelt kérdés

Nem igazán szoktam politikai kérdéseket feltenni ezen az oldalon, de az ország jelenlegi helyzetét elnézve, komolyan kíváncsi vagyok rá, hogy mégis mi az, ami miatt még mindig támogatjátok.


Az egészségügy romokban, a munkanélküliség és az oktatás helyzete a béka segge alatt, de akármelyik területet említhetnénk, mindenhol érezni a hanyatlást.


Komolyan kérdezem, nektek mégis mi a jó ebben a rendszerben?Szeretném megérteni, komolyan, hogy miért tartotok még ki mellette, de egyszerűen képtelen vagyok rá.


aug. 24. 19:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%
14 év alatt annyi mindennel teletömték az agyukat, hogy már pszichózisban élnek: mindenki ellenség, mindenki rosszat akar nekünk/nekik. Azt gondolják, hogy mindenki más rossz.
aug. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
68%
Hát jobban örülnék ha nem Viktor lenne, ez a túlzott Putyinhaversága már nagyon nem tetszik.
aug. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
24%
Mert segít.
aug. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
27%
1-es, a Fideszeseket kérdezte, tudsz olvasni?
aug. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
70%
ahh erre kíváncsi vagyok
aug. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
40%
Mert keresztény, konzervatív értékrendet képvisel, nem pedig gúnyt űz abból. Nem tagadja meg határontúli testvéreinket, nem is uszít ellenük. A családtámogatási rendszerük is kiváló, pl. Csok, egykulcsos adó. Gátat szab az elmebeteg Nyugatnak, pl. nem támogatja a gender őrületet.
aug. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
78%
Na jó ezek rendben de mellette sok hülyeséget is csinál,sajnos.
aug. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
15%
Ahogy mindenki más is csinált sok hülyeséget.
aug. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
56%
Pld ez a Putyin istenítés nem kellene.
aug. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

#6 A keresztény, konzervatív értékrend szerinted mennyire hiteles? Mármint, ha a legutóbbi történésekkel foglalkozunk, ott van például a tűzijáték... Egy csomó pénzt elszórtak rá, amikor annak a sok milliárd forintnak jobb helye is lett volna. A fényűzés helyett, nem az lett volna az igazi katolikus eljárás, hogy mondjuk jótékonyságra ajánlják fel ezt a pénzt? Vagy nem is tudom... De ez az egész nekem annyira kétszínűnek tűnik.


Ezt a gender témát sem igazán értem, hogy miben veszélyezteti mondjuk az országunk működését. Nem a genderőrületbe fogunk tönkremenni sajnos...


De azért köszönöm a válaszod :)

aug. 24. 20:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!