Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálják ennyien Magyar...

Miért utálják ennyien Magyar Pétert?

Figyelt kérdés
A netes kommentek alapján eléggé megosztja a magyar népet. Én úgy gondolom, hogy ezzel megint nem lehet választásokat nyerni. Vona és Mzp is ugyanilyen megosztó volt és mi lett a vége. Amúgy én személy szerint úgy látom, hogy most annyi történt, hogy ugyanaz a szavazóbázis az összefogástól átvándorolt a Tisza tömbbe. Hát nem tudom, de én semmi jót nem sejtek, pláne, hogy már a tiszásokat is szektázzák minden oldalról...🤷🙄

aug. 21. 16:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
82%
Mert az orbánisták még mindíg hezitálnak, hogy bavallják maguknak mekkora ostoba birkák voltak, amikor a fideszt hatalomban tartották, vagyis azt kell utálni, aki esetleg rávilágít a butaságukra.
aug. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 nem kapok levegőt ***** válasza:
87%
"Egyetértek veled, szerintem se fogja megnyerni a választásokat. Túl sok a birka még mindig, meg azt sem hiszem, hogy a Fidesz, ha érzi, hogy rezeg alattuk a léc, majd megnyeri a választásokat tisztességesen, főleg akkor, ha igaz az, amit Magyar Péter és Varga Judit mondott a hangfelvételen. Ilyen korrupt, nyomorék kormánytól mit lehet várni?"
aug. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
65%
Mert ugyanúgy hazudik mindenben🤥, mint orbán. Ezt msx csak a szektásai nem akarják figyelembe venni, mert féltik az egyetlen reményük.
aug. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokatmondó, hogy szinte minden politikai oldalról beleálltak emberek. Még azok is, akik korábban éveken át áhították a változást, most azok között is megy a jajveszélkelés, szemforgatás...


Ennek ellenére nincsenek illúzióim. Általános tendencia, hogy előbb vagy utóbb mindenből szekta válik. Ezért nem vagyok elkötelezett híve neki (sem).

aug. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
30%

Azért mert több olyan dolog van ami azt támasztja alá, hogy a nemzetközi bürokraták állnak mögötte szerintem ez az igazság, de vannak azok akik szerint meg Orbán. A családját verbálisan és fizikálisan zsarolta, lehetne azt mondani, hogy Varga Jucika hazudik, de itt van még egy indok ami ehhez hozzá tartozik, az rendben van, hogy elment bulizni és kavargatott tini lányokkal, erre már azok akik nem tudják, hogy mi a pedofil szó jelentése (az, hogyha 14 év alatt vagy inkább 10 év alatti kislányokhoz vonzódik valaki.) de akik nem értik a szó jelentését eleve rá vágnák, hogy pedofil. Szerintem sincs ez sem a legjobban rendben de más politikusoknak eltűrtünk már durvább dolgokat akkor még ez viselhető meg ha eleve a lányok is elfogadták ezt akkor könnyen-nehezen akkor ők is belegyeztek a dologba, de az, hogy ennek ellenére is agresszívan viselkedett velük és a fiúikkal meg persze egy telefont is bele dobott a dunába az is egy indok és egyre jobban azt erősíti, hogy Varga Judit mond igazat.

Tehát rendben lett volna, hogy elmegy bulizni csak akkor ne viselkedett volna úgy mint egy kannibál.

aug. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
12%
Ne keverd össze orsós orbannal
aug. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
76%
Egy buli, meg egy vízbe dobott telefon vs. 14 év politikai és gazdasági mutyi. Félreértés ne essék, engem sem győzött meg teljes mértékig MP, de azért ezeket ne vegyük már egy kalap alá.
aug. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a bűnöző, az bűnöző.A garazda az garázda. Nem kell a kettős mérce. Megnézném Ő hány túlárazott szerződést írt alá a 14 év alatt és sikasztott el. Az, hogy most kiszállt, mert nem dől a zsé, nem menti őt fel a bűnöző múltja alól. Rendszerváltás esetén a tetteiért csíkos ruha járna...Neki is meg Jucikának is...
aug. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
56%
8. A kettős mércét én sem osztom, mindenkinek egyformán számonkérhetőnek kellene lennie a tetteiért.
aug. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
56%
9. De a 7. válaszban már mentegeted..
aug. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!