Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálják ennyien Magyar...

Miért utálják ennyien Magyar Pétert?

Figyelt kérdés
A netes kommentek alapján eléggé megosztja a magyar népet. Én úgy gondolom, hogy ezzel megint nem lehet választásokat nyerni. Vona és Mzp is ugyanilyen megosztó volt és mi lett a vége. Amúgy én személy szerint úgy látom, hogy most annyi történt, hogy ugyanaz a szavazóbázis az összefogástól átvándorolt a Tisza tömbbe. Hát nem tudom, de én semmi jót nem sejtek, pláne, hogy már a tiszásokat is szektázzák minden oldalról...🤷🙄

aug. 21. 16:20
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
16%

A propaganda miatt, aminek a célja a lejáratás, és utálhatóvá tenni mindenkit, aki az igazat mondja. Miért? Mert ha valakit aláásott, akkor annak az embernek kevésbé hisznek el bármit. Miért lenne bárkinek ez az érdeke? Talán mert vaj van a füle mögött és menteni próbálja magát, amikor valaki végre kimondja az igazságot.

Mivel már így működik a média évek óta, vannak, akik annyira beleedződtek, hogy már a média nélkül is ki tud alakulni bennük ellenszenv olyan személyekkel szemben, akik hasonlóak azokhoz, akiket a propaganda szétszedett.

aug. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
14. Biztos MP miatt van 35 fok a kórházakban, azáltal hogy kimondja. Amiről nem beszélünk, az nincs is, ugye?
aug. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

#19


Miért, te mit tennél?


Amennyi eszed van - kb. amennyi kívülről látszik - ragaszkodnál a mostani tolvajhoz?

Vagy valami elhasznált, leharcolt ötlettelen szerencsétlent szeretnél?

Vagy egy neonáci sovinisztát?

aug. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
19. Te biztos jobban csinálnád. Hajrá!
aug. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
42%
Inkább ez a tolvaj maradjon, mint az a nárcisztikus pszicho Peti aki rosszabb lenne minden bizonnyal.
aug. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
48%
23. Petikéd, míg a NER része volt, kb 14 évig , szerinted mennyi zsetont segített ellopni a túlárazott szerződésekkel? Nem igazán zavarta 14 évig a lopás, amíg jól ment a sora. Jól mondják itt, te valami szektás és szemelkenzós idióta vagy. MP és OV egy kutya.
aug. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
szemellenzős
aug. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
61%
Azért utàlják mert van esélye a Fidesz ellen
aug. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Érthető, hogy fikázzák, hiszen minden oldalról csábított el szavazókat.
aug. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Azért nem csak a fideszesek vannak rossz véleménnyel róla. Csak sok ellenzéki sem gondol bele, hogy azt kell nézni, kinek van esélye leváltani. Nyilván egyik poltikus sen tökéletes, de ha valakit támogatunk elnézőek vagyunk vele. Ezt is a fidesz rendszere ültette bele az emberekben. "Támogatják a családokat, ezért elnézzük a lopást" Ezért van sok elvakult támogatója a többi pártnak is, ugyanúgy, mint MP-nek. Ez ilyen. Én nem vagyok elvakult támogató, de rá fogok szavazni, aztán majd meglátjuk. Ha rossz, akkor választunk mást. Ez az, amit a magyarok nem látnak be, hogy igenis "kísérleteznünk" kell a politikusokkal. A külföldi országokban nem hiába van törvénybe foglalva, hogy pl. 4 év után kötelezően le kell váltani a minisztert..
aug. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!