Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálják ennyien Magyar...

Miért utálják ennyien Magyar Pétert?

Figyelt kérdés
A netes kommentek alapján eléggé megosztja a magyar népet. Én úgy gondolom, hogy ezzel megint nem lehet választásokat nyerni. Vona és Mzp is ugyanilyen megosztó volt és mi lett a vége. Amúgy én személy szerint úgy látom, hogy most annyi történt, hogy ugyanaz a szavazóbázis az összefogástól átvándorolt a Tisza tömbbe. Hát nem tudom, de én semmi jót nem sejtek, pláne, hogy már a tiszásokat is szektázzák minden oldalról...🤷🙄

aug. 21. 16:20
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
81%
8. MP egy kis hal volt ebben az egészben. Nem kothetők hozzá - tudtommal - stadionok, kisvasutak (emlékszik még valaki?), infrastruktúra, oktatás, egészségügy és a külpolitikai irányokat sem ő menedzseli. Azért valahol mégis asszisztált ehhez az egészhez. Én megértem azokat is, akik fenntartással élnek vele szemben meg azokat is akik benne látnak valamiféle reményt. De elfogultnak nem szabad azért lenni.
aug. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
10. Egy kicsit igen, relativizálom. De csak azt tudom összevetni, amit tudok róla, amit nem, arról nem tudok véleményt alkotni. Nem tudom milyen mutyikban volt benne, ha benne volt egyáltalán.
aug. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
45%
12. Én azt tudom róla konkrétan, hogy a legtöbb kérdésben nem erőssége az igazmondás, ahogy Orbánnak sem. A legtöbb esetben pedig nem tűr ellentmondást, ahogy Orbán sem. Jah és mindkettő nárcisztikus. Illetve úrizáló bűnözők. Nos van még kérdésed??? Ki olyan idióta, hogy az Orbánt egy Orbán 2.0-ra cserélje?! A normális emberek gondolkodnak és semmi kedvük ehhez...Egyik akarnokot a másikra cserélni.
aug. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
48%
Beszél, beszél, beszél, beszél, beszél, de semmi érdemeleges, megfogható cselekedete nincs.
aug. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
21%

A nácik eltakarítása a lényeg, teljesen érdektelen MP személye.

Senkit nem érdekelt volna, ki buktatja meg Adolf Hitlert.

aug. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
26%
Na de azért Orbán nem egy Adolf Hitler, MP pedig simán van olyan rossz mint Orbán, ne legyetek már ennyire birkák legalább akkor olyat válasszatok aki minimálisan is de mindenben jobb mint ő. MZP is jobb alternatíva lett volna.
aug. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
67%

#16


Még ha igazad is van...azért póbáljunk már ki egy másik alternatívát ahelyett, aki 14 év alatt bebizonyította, hogy alkalmatlan mert még a tanult szakmájához is hülye.

aug. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
59%
Olyat aki minimum annyira rossz, ha nem rosszabb hisz MP teljesen a nemzetközi globalisták érdekeit nézné. Hisz Ursula Von Der Layen félék irányítják. Orbán legalább csak részben, MZP-re ugyanez mondható el.
aug. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
17. Nem kell a hittérítés...nem ilyen s@ggh@lye cseberből-vederbe típusú magyar péter féléket kell kipróbálni. Ne legyél már ennyire setét idióta
aug. 21. 20:47
 20/31 anonim ***** válasza:
18. Miért most nem azt nézzük? Már lassan fél Ázsia idetelepült a gyáraival. Valamiért a nemzetközi tőke csak a nyugat esetében szitokszó.
aug. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!