Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldaliak! Hogyan tudtok...

Baloldaliak! Hogyan tudtok nyugodt szívvel, tiszta lelkiismerettel az ellenzékre szavazni?

Figyelt kérdés
Arra az ellenzékre aki kifosztotta az országot. Ami romba döntötte a gazdaságot, egészségügyet. Az Őszödi beszéd meg még szóba se került.. de tényleg!! Hogyan tudtok 4 évente rájuk szavazni? A korrupt, nyugati ellenzékre?!

aug. 15. 21:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Te hogy tudsz nyugodt szívvel a FIDESZre szavazni? Nem érdekel az ország jövője?
aug. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
Hú!
aug. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
73%
Az MKKP hol fosztotta ki az országot? Mi van nem vetted be az esti origód vagy mandinered?
aug. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Én nagyon nyugodtan leszavazok a FIDESZRE! De én KDNP-s vagyok!!


Családtámogatási rendszer, növekvő gazdaság stb. Folytassam a sort?

aug. 15. 21:14
 5/24 anonim ***** válasza:
87%

" aki kifosztotta az országot. Ami romba döntötte a gazdaságot, egészségügyet"


Nem tudtam hogy a fidesz baloldali.

aug. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%

Persze, kifosztották + romba döntötték az országot, de a Fidesznek meg minden álma az volt hogy egy pöcegödör felé száguldó szarkupacon kormányozhasson :D

Eredj be a napról, megártott neked :D

aug. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%
Annyira düböröb a magyar gazdaság, hogy kínai gigahitelt kellett felvenni hogy pótolják az ország költségvetési hiányát.
aug. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Kedvenc baloldali hazugságom. Nem nőtt a családi pótlék összege. HAZUGSÁG. 2010 óta 2500 forinttal nőtt az összeg. Ezt valahogy elfelejtik mondani!
aug. 15. 21:17
 9/24 anonim ***** válasza:
92%

14 év alatt 2500 ft-tal nőt 😆

Micsoda luxus, micsoda mámor, micsoda gazdagság

aug. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%

Kedves kérdező! Remélem, hogy a kérdésed poén.

Ugye tudod, hogy nálunk milyen alacsonyak a bérek, de az árak ugyanolyanok, mint külföldön? Közben a saját fizetésüket meg emelik rendszeresen. Hogy az egészségügy nagyon szar? Hogy a közpénz Orbán haverjainak zsebében van. Nem a korrupció a baj, hanem hogy nagyon jelentős. Hogy választasok előtt azt hazudják, hogy az ellenzék háborút akar. Hogy a közmédia ferdít és hazudik állandóan. Nincsen gazdasági növekedés, nézd meg a forintot.. a családtamogatás nem rossz, de aki nem akar gyereket 30-35 év alatt, azzal mi van?

aug. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!