Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter érez vajon...

Magyar Péter érez vajon emiatt lelkiismeretfurdalást?

Figyelt kérdés

A tegnapi Partizánban az a Medgyessy Péter, akinek Magyar Péter kötelet javasolt a nyakába, gyakorlatilag végig védte, pártolta és kiállt Magyar mellett. Amikor Gulyás kritikát akart kihúzni Medgyessyből, akkor is óvatosan fogalmazott, hogy nincs még itt az ideje a ennek.


Én nagyon fogok örülni, ha bárki, akár Magyar Péter elzavarja a fidernyákokat, de azért ráférne még némi jellemfejlődés, bár negyvenhárom évesen ez már nem annyira egyszerű.


jún. 13. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:
15%

"Én nagyon fogok örülni, ha bárki, akár Magyar Péter elzavarja a fidernyákokat ..."


Gondolod, hogy ezt tenné/tehetné?

Ő nem az?

Tíz egynéhány év NER-aktivitás alatt nem gyűlt össze róla annyi ismeretanyag, amivel kordában lehet őt tartani?

jún. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem gondolom, hogy ez az érzés szerepel a repertoárjában.
jún. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1, Az, hogy NER-es volt és hogy esetleg még mindig vannak pozitív érzései a fidik felé, az kizárja, hogy elzavarja őket? Én régen nyilván MSZP szavazó voltam, mint ahogy általában a legtöbb ellenzéki az volt 2010 előtt, vannak pozitív érzéseim az MSZP-vel is, de ettől még el is zavarnám őket szívesen.
jún. 13. 10:45
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek, de abban is látom a logikát, hogy az ellenzéknek szintén machiavellista módon kell hozzáállnia a politikához, mert nincs más esély a narancsosok ellen.

Arra kell nagyon vigyázni, hogy a következő kormányváltás után az új hatalom ne kapjon teljhatalmat. Tanulnunk kell az előző két rendszer hibáiból!

Biztosan érezhet valami negatívat, mert a külföldi sajtónak világosan elmondta, ha nem azt mondja pár esetben, mint a fidesz(bevándorlás, woke etc…) akkor nem tudja leváltani őket. Szóval látja az ellentmondást, de nincs más lehetőség.

jún. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Lemaradtam valamiről, hogy MP megismételte a napokban ezt a 20+ évvel ezelőtt tett megjegyzését, hogy ilyen magabiztosan kijelented, hogy nem jellemfejlődött azóta?
jún. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
szánalamas vergődő kérdés
jún. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem gondolod, hogy #1-ben említett ismeretanyag birtokában a nagy ember kezében van a póráza? Ő pedig hagy neki minimális egyénieskedést?
jún. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
5, Igen, lemaradták, azt mondta egy interjúban, hogy nem bánta meg és nem is kér bocsánatot.
jún. 13. 10:52
 9/10 A kérdező kommentje:
6, Tudod mi a szánalmas? Mikor annyira oda vagy valakiért, hogy képtelen vagy kritikát gyakorolni iránta. Ez az, ami nagyon szánalmas!
jún. 13. 10:55
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Medgyessy intelligensen el tudja választani MP 44 éves énjét, a jelenlegi szerepvállalását, egy huszonévesen tett gúnyos poéntól, és nem azonosítja vele az embert. Mindannyiunknak van/lenne vállalhatatlan mondata a húszas éveiből, csak nincs miért nyilvánosságra hozni.


Ha már itt tartunk az sokkal gázabb, hogy Orbán úgy viselkedik mindenben, ami ellen küzdött, ami ellen beszélt. Aki ilyen szinten tudja szembeköpni saját magát, annak nincs gerince.

jún. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!