Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szavazás. Egyet értesz?

Szavazás. Egyet értesz?

Figyelt kérdés

Aki nem szavaz, az ne panaszkodjon.


A szavazással kinyílváníthatja tetszését és nem tetszését.

Ha távol marad a szavazástól, akkor neki mindegy, hogy ki nyer.

Persze, mondhatja, hogy nem jó az adott intézkedés, csúnya kormány, de annak fényében, hogy n ment el szavazni, kicsit érdekesen hangzik az ő szájából.


Most lehet szidni a polgármestert, el kell menni szavazni és igy le lehet váltani, de ha mégsem sikerül, akkor is nyugodt lelkiismerettel lehet szidni tovább, mert megtettük a tőlünk telhetőt vagyis elmentünk szavazni.

De aki nem szavazott, az maradjon csendben.



jún. 3. 18:45
A kérdező szavazást indított:
Igen, egyetértek
Nem, nem értek egyet
Más
29 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Nem értek egyet. Nem mindenkinek felelnek meg az opciók, amik közül lehet választani.
jún. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Teljesen egyetértek én is ezt szoktam mondani. Aki nem képes a seggét felemelni pár évente fél órára, az maradjon csendben, bárki is nyer. Ha senkit nem tud választani, akkor menjen szavazzon le érvénytelennel.
jún. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Mindig is így gondoltam.
jún. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Nem mindenkinek felelnek meg az opciók, amik közül lehet választani."


Érvénytelen szavazat leadása: vetted a fáradságot, hogy elmenj, és kifejezd a véleményed, mégsem szavaztál gyakorlatilag egyik opcióra sem, ezzel jelezted, hogy neked egyik sem felel meg.

Igaz: sajnos a bénák is ugyanígy szavaznak, és valóban jó lenne egy "a fentiek közül egyik sem" opció, mivel egy értelmes országban a sok ilyen szavazatnak is kellene, hogy jelentősége legyen.

jún. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudod, amíg a széklet különböző állagú verzióiból lehet "választani",...
jún. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nnnn5555 ***** válasza:
Szóval szerinted lesz változás, ha választasz 2-3 tökugyanolyan aljasgec közül?
jún. 4. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek azzal, aki az érvénytelen szavazatleadást javasolja azoknak, akik azért maradnak távol, mert senki nem jó nekik. Szerintem ez a tökéletes megoldás arra, hogy közöld, hogy téged igenis foglalkoztat az országod sorsa annyira, hogy rászánj kétévente egy hétvégi napból kb. egy órát, de nincs számodra megfelelő jelölt.

Egyébként ettől függetlenül butaságnak tartom a nem szavazást. Ha elégedetlen vagy tizen+ éve, akkor itt az idő megadni valaki másnak az esélyt, hogy ők élhetőbb országot hozzanak létre. Lehet, hogy nem tökéletesek, de legalább mások és újak. Nekem sem tetszik 100%-osan egyik párt sem, de ha ezzel leválthatjuk az Orbán-kormányt, hajlandó lennék leszavazni a Momentumra, Kutyákra, MZP-ékre vagy a 2RK-ra, de a Jobbikra és a DK-ra is. Igazából bárkire az ellenzékből Toroékon kívül. Nem azért, mert imádom őket, vagy ilyesmi, csak nagyon szeretném a változást, szeretnék esélyt adni valaki másnak már. Ha sz*rabbak lesznek, mint Orbiék, négy év múlva max visszaszavazzuk a Fideszt... (persze mindez most nem releváns annyira, mert nem országgyűlési választások lesznek)

jún. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!