Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány honfitársunk vándorolt...

Hány honfitársunk vándorolt ki az elmúlt 10 évben?

Figyelt kérdés

Vagy akár azelőtt. Sok fajta számot látok valaki szerint 300 ezer de ellenzékből hallani olyanokat hogy majdnem egymillió ember.


Mi a pontos statisztika erre vonatkozóan?



aug. 12. 23:27
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
0%
30, megnyugtatásul közlöm, hogy csak a saját tapasztalataimat puffogom Magyarország kormányával, egy darab ellenzéki politikust nem követek és szavazni, meg végképp nem szavazok rájuk. Akik ezt a trágyadombot legitimalizálják azzal, hogy hozzájárulnak a rendszer fennmaradásához, nem érdemli meg a szavazatomat. Az állitásaim a saját környezetemből, családomból vannak és nem a médiából, politikusoktól. A saját környezetem, tapasztalataim alapján az országban államcsőd van. Semmi sem működik, ami állami fenntartásu. Ezen véleményem mgefogalmazása közben, egyetlen ellenzéki politikus nyilatkozatát nem olvastam, hallgattam.
aug. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
59%
Nekem meg begyulladt a szemem Berlinben,ennyira hogy ez egyiket ki se tudtam nyitni.Az első orvosi rendelőben reggel 9-kor nem volt szemész,innen átküledtek egy másikba, ahol nyaralt a szemész,akkor végre délben kitalálták,hogy betegszàllìttóval átszàllìtottak egy kórhàzba ahol volt szemész ott meg este 20,00-kor foglalkoztak velem. Akkor ezért Angele Merkel volt a felelős? (Akkor ő volt kormányon)
aug. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
46%

#31

"megnyugtatásul közlöm, hogy csak a saját tapasztalataimat puffogom Magyarország kormányával"

Akkor azt miből állapítottad meg, hogy nem születnek gyerekek? Vagy miből állapítottad meg, hogy ellopták a teljes állami vagyont?


"A saját környezetem, tapasztalataim alapján az országban államcsőd van."

Tudod te mi az államcsőd fogalma? Egyáltalán mire alapozod, hogy államcsőd van?


"Semmi sem működik, ami állami fenntartásu."

Van a házadban áram, gáz, víz?

aug. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
45%

33# Te amúgy szellemi fogyatékos vagy, vagy nem olvasol statisztikát ami szerint lassan a 70'-es éveknél is kevesebb gyerek születik?


A folyamatosan emelkedő államiháztartási hiány is kamu, amit orbánék fél évente emelnek?


Szerintem nem a gyakorit olvasgasd hanem tájékozódj az M1-en és Origon kívül máshonnan is. Különben te is mehetsz a 80 éves demensek közé a békemenetre jövőre.

aug. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
30%

#34

„Te amúgy szellemi fogyatékos vagy, vagy nem olvasol statisztikát, ami szerint lassan a 70'-es éveknél is kevesebb gyerek születik?”

Az máris kiderült, hogy te vagy az, aki nem olvas erről statisztikát; hisz negatív példaként hivatkozol a 70-es évek születésszámára, miközben pont a 70-es években született a legtöbb gyerek. :D

A születésszámokról már küldtem statisztikát, az Unióban a jobbak között vagyok ebben.

Persze reakció nem érkezett rá…

[link]


„A folyamatosan emelkedő államiháztartási hiány is kamu, amit orbánék fél évente emelnek”

Az hogy van, hogy az előző kommentedben még ezeket írtad:

„Csak a saját tapasztalataimat puffogom Magyarország kormányával. Az állitásaim a saját környezetemből, családomból vannak és nem a médiából, politikusoktól.”

Ha valóban csak a saját környezetedből vannak az állításaid, akkor mégis honnan van fogalmad a születésszámról, vagy az államháztartási hiányról?

Csak nem a médiából? :D


Arra miért nem válaszoltál, hogy van-e a házadban áram, gáz, víz?


„Szerintem nem a gyakorit olvasgasd hanem tájékozódj az M1-en és Origon kívül máshonnan is.”

Figyi, neked sem ártana tájékozódnod, de rajtad még az is segítene, ha az M1-ről tennéd ezt. :D

aug. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

35, azért nem válaszolt, mert nem tőle kérdezted, hanem tőlem.

Azt sem tudod, hogy hány emberrel veszekszel.

És, az áramot leszámitva, egyiket sem használjuk állami forrásból.

Nem vagyunk rajta a vizhálózaton és nem használunk gázt.

aug. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
0%

#36

"azért nem válaszolt, mert nem tőle kérdezted, hanem tőlem."

Akkor TE miért nem válaszoltál? Tőled sem először kérdeztem, és most is válasz nélkül hagytál dolgokat.

Ismét:

Miből állapítottad meg, hogy nem születnek gyerekek? Miből állapítottad meg, hogy ellopták a teljes állami vagyont?


"Azt sem tudod, hogy hány emberrel veszekszel."

Én vitatkozom, nem veszekszem.


"És, az áramot leszámitva, egyiket sem használjuk állami forrásból."

Na, akkor mégiscsak működik valami, ami állami fenntartású?

aug. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
60%
37, azért nem valaszoltam, mert válaszoltam.
aug. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
0%

#38

Melyik korábbi kommentedben adtál választ arra, hogy van-e a házadban áram, vagy hogy miből állapítottad meg, hogy csökkent a születések száma?

aug. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
61%
#39 Te miért nem dolgozol ilyenkor? Ja bocs, fidkànyok mind ingyenélők.
aug. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!