Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány honfitársunk vándorolt...

Hány honfitársunk vándorolt ki az elmúlt 10 évben?

Figyelt kérdés

Vagy akár azelőtt. Sok fajta számot látok valaki szerint 300 ezer de ellenzékből hallani olyanokat hogy majdnem egymillió ember.


Mi a pontos statisztika erre vonatkozóan?



aug. 12. 23:27
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen pontos statisztikát nem kapsz, mert az sem egyértelmű kit értünk "kivàndorló" alatt.Pl Ausztriában elég sokan ingáznak illetve szezonális munkát vállalnak.
aug. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
81%
én pl 2 éve már, sokan, de 1 ember is sok lenne mert mindenkire szükség volna de érthető ha aki értelmes az nem itt szeretne megrohadni...
aug. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
93%
2 biztos, én és a barátnőm. Az ismerősök közül meg vagy 8-10 fiatal.
aug. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 Justinianus ***** válasza:
37%
Ez volt az egyik lényege az Uniónak, erre megy az állandó siránkozás. Lenne vasfüggöny oszt' nem mennének.
aug. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
19%
#4 Én simán akkor is maradtam volna, ha eltakarodik a fidesz. Nem kell ehhez vasfüggöny.
aug. 13. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
83%

Én 10 éve nem élek otthon, de, mivel saját ingatlanom van Magyarországon, a bejelentett lakcimet, ügyintézés és a szüleim segitsége végett, megtartottam. Inaktiv TAJ és adó számom van, 10 éve nem fizettem egy fillér adót sem otthon, semmire. Én, amennyire tudom, nem számitok kivándoroltnak, a bejelentett lakcimem végett, mert igy trükközik a kormány. A szomszédom Amerikában él, szintén 10 éve, nála, ugyanez a helyzet. Azon kollégák, akik a mostani rendszer alatt jöttek ki és dolgoztunk kint együtt, saját elmondásuk szerint a többség, ugyanúgy megtartotta a bejelentett lakcimét, mint én.

Közben, meg 200.000 Anlgiában, ugyanennyi Németországban, rekordnagyságú Ausztriában és szerte Európában.

A kormány, ha jól tudom, olyan 300.000-et ismer el talán hivatalosan, de ebbe a számban nem vagyok biztos. Viszont, tudom, hogy az EÜ-ben dolgozók jobban hozzáférnek a statisztikai adatokhoz, egy ilyen ismerősöm szerint, cirka 1,5-2 millió emberről beszélnek, nemhivatalosan, rendszeren belül.

Az, biztos, hogy puszira, nem hoznának be fél milla migránst az országba.

aug. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%

4, a vasfüggöny idején, ugyanúgy lelépett, aki tudott és, aki akart.

Faterom mesélte, hogy időnként jártak le a jugókhoz, mert, oda lehetett. A nagybátyám egyik ilyen alkalommal, intézett nekik valamiféle hajót az olaszokhoz, mert a tengerpart nem volt ellenőrizve. Ez egy egyirányú jegy volt akkor, ami azt jelentette, hogy nincs visszaút. A nagyszüleim végett nem léptek csak, de mesélte, hogy a fél álltalános osztálya, megtette.

aug. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
0%

#5

Mivel lett volna jobb, ha eltakarodik a Fidesz?

aug. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
63%

8, nem nekem szólt a kérdés, ha had válaszoljak rá a saját szemszögemből:

-nem épitették volna le teljesen az állami szférát, lennének állami szolgáltatások -úgy, hogy most is fizeted érte az adód-

-nem lenne gyűlöletkampány minden kritikára, válaszul, tök mindegy, hogy mi a kritika tárgya, biztos lehetsz benne, hogy olyan gyűlöletcunami ömlik rád, amit sosem fogsz elfelejteni

-nem égettük volna fel az összes szövetségesi hidunkat, kiváltképp azt nem, amihez ÖNKÉNT akartunk csatlakozni

-nem lopta volna el az egész állami vagyont egy politikai kör és lehet, hogy most nem lenne ekkora trágyában az ország


és születnének gyerekek.

aug. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
0%
600000 ezret hallottam legutóbb,kb ennyi is lehet a reális.
aug. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!