Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Büszke vagyok, hogy sose...

Büszke vagyok, hogy sose szavaztam a Fideszre?

Figyelt kérdés

Büszke vagyok, hogy ezt a rablóbandát egyszer se támogattam.

Ti támogattátok vagy még támogatni fogjátok?

Miért igen vagy miért nem?



aug. 10. 20:41
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
67%

Jók voltak a megérzéseid, tulajdonképpen,ha figyeltél a jelekre már akkor tudtad, de minden Gyurcsány miatt van, Orbán élt a lehetőséggel, és megteremtette csaladja, hűbéresei számara a könnyű életet.


Lehet utálni, de ügyes játékos, 2023-be 3 millió embert vezetett meg. Nem voltam közte. Büszke arra lennék, ha egyre kevesebb magyart tudna átverni, és gondolkozna. Láss át a szitán!

aug. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
100%
20:Én se hiszek már senkiben és semmiben. Ugy szavazok majd hogy bukjanak a náci Orbánék, de egy pillanatig sem hiszek abban jobb lesz, akármilyen kormány is lesz utánuk. A rendszer nem működhet, mert mindig csak a legaljasabb gazemberek tudnak hatalomra kerülni, és utánna ezektől a gátlástalan bűnözöktől várjuk hogy rendesek, tiszteségesek, emberségesek legyenek. Annyi fog változni, hogy az új kormány, majd a saját buta csőcselékét fogja hergelni hazugságokkal, hogy hatalomban tudjanak maradni.
aug. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
7%
Te dolgod, én pedig 1994 óta mindig a Fideszre szavaztam.
aug. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 readymix ***** válasza:
100%
Detto soha. Számomra már 88-89-ben unszimpatikusakká váltak, amikor kíváncsiságból lejártam a volt óbudai MSZMP irodába, ahol nyomultak. Pökhendi, nagyképű, lekezelő társaság volt. Utólag már világos, hogy pont ezzel a "hódító" tempóval tudtak és tudnak ma is tarolni a könnyen megvezethetők, hinni akarók vagy elvtelen haszonélvezők körében. Sajnos Magyar Péter esetében is fennáll ugyanez a lemez, melynek éppen az A oldala forog. A Fide$$-nél meg már a B. Hiába, nekünk újra és újra ez kell.
aug. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
100%
2002-ben szavazhattam először. 2010-ig a Fideszre szavaztam. Azóta senkire, egészen az idei EP-választásokig. Nem vagyok büszke, de nem is szégyellek semmit. Az ezredfordulós kormány még alapvetően demokratikus volt, és szimpatikus volt az óvilágból itt maradt elvtársakhoz képest. Az SZDSZ-féle liberalizmussal pedig soha nem tudtam azonosulni. 2010-ben sem volt kérdés, hogy kire szavazzak az MSZP kritikán aluli ciklusai után. Utána jött a nagy csalódás. Most, bár nem vakon, de bízom Magyar Péterékben. A környezetemben nagyon sok jobboldali értelmiségi érez hasonlóan.
aug. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
100%

A disznóbanda és a csüngőhasú nem maradhat mert akkor ha marad akkor velük marad a lopás a csalás a harácsolás.

A változást most MP jelenti ha nem is tudhatjuk biztosan hogy beváltja e az ígéreteit akkor is meg kell szavazni mert ha meg sem próbálunk változtatni az eddigi korrupt tolvaj banda uralkodásán akkor marad minden a régiben, ne gondolja senki hogy a csüngőhasú és bandája egy varázsütésre tisztességessé válik és az országért és az emberekért önzetlenül fog dolgozni.

aug. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos volt már, hogy igen. De többet nem követem el ezt a hibát.
aug. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
100%
Felelős magyar ember ezután SOHA nem fog a Fideszre/Orbánra szavazni!!!
aug. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
Mára odajutott a sok aljasságával a fidesz hogy szégyen fidesz szavazónak lenni. Aki a fideszre és a csüngőhasúra szavaz az a korrupcióra a lopásra és a pedofilokra szavaz. Fideszre szavazók látjátok már hogy kiket szabadítottatok rá az országra???
aug. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
16%
Mer' a GYÚÚÚCSÁNY jobb vóóóót'? :D :D :D
aug. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!