Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak itt kiábrándult fidesze...

Vannak itt kiábrándult fideszesek? Mikor szavaztatok utoljára a fideszre? Most kire fogtok szavazni?

Figyelt kérdés

máj. 25. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Fideszre szavaztam 22-ben, de most Magyar Péterre fogok.
máj. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Utoljára '18-ban szavaztam az országgyűlési majd '19-ben az önkormányzati választáson a Fideszre. Azóta megfogadtam hogy soha többet, előbb törne le a kezem minthogy behúzzam rájuk az X-et.
máj. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

2010-ben a Fideszre szavaztam.

Most a Kétfarkúakra fogok.

máj. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
csak a fidesz 15 éve és mindig is
máj. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2014-ig a Fideszre szavaztam, 2018-ban a Jobbikra, 2022-ben senkire, most a Második Reformkor a legvalószínűbb.
máj. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én olyanra szavazok mindig akinek esélye van a Fidesz ellen. Jelenleg Magyar Péter az. A többi párt az elvesztegetett szavazat. DK-n kívül nem fog senki se 5%-ot elérni, de a DK-ra meg nem fogok, tehát Péter maradt. Aki le akarja győzni a fideszt az nem vesztegeti a szavazatát MHH-ra, Momentumra, Vonára, kutyákra.. egyik se fog 5%-ot elérni de az a 3-3-3-3% sokat jelentene a Fidesz ellen, mert ha jó helyre menne a szavazat a Fidesz nem nyer. :)
máj. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eddig a Fideszre de most a Csitri Donáth Annára!
máj. 27. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!