Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak engem lep meg, hogy...

Csak engem lep meg, hogy Budapesten van kb 220.000 ember, akik a Fideszre szavaztak?

Figyelt kérdés
Kik ezek az emberek? Mit lehet róluk tudni? Hol élnek, milyen társadalmi csoportba tartoznak? Ahogy néztem, a TISZA csak pár ezer szavazattal maradt el a FIDESZ mögött.

tegnapelőtt 17:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
32%
Engem is meglepett, hogy a többi másfél millió mind homokospárti homosimogató. Csak 200 000 rendes ember van Pesten.
tegnapelőtt 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
27%
Butapest az ország szégyene.
tegnapelőtt 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
1) az nem zavar gondolom, hogy több fideszes is meleg. :)
tegnapelőtt 17:52
 4/27 anonim ***** válasza:
66%
A Fideszre minden társadalmi rétegből szavaznak emberek, de felülreprezentáltak a nyugdíjasok és az alacsonyabb végzettséggel rendelkezők. Ha megnézzük területi bontásban a külső pesti kerületekben a legerősebb.
tegnapelőtt 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
35%

#3

Kik a meleg fideszesek?

tegnapelőtt 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
44%
Attól mert Márki Zay arról ábrándozik, hogy mindenki meleg, még nem biztos hogy úgy is van.
tegnapelőtt 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
46%
Minden kerületben élnek, és minden társadalmi csoportba tartoznak. Ők szavazták meg Tarlós Istvánt is. Szerinted ők mind eltűntek? Nem, itt vagyunk.
tegnapelőtt 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
63%
4)A középkoruak a felülreprezantaltak a Fidesz szavazók között.A nyugdíjasoknak körében a DK és az MSZP támogatottsága átlagon felüli
tegnapelőtt 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Titeket nem zavar kicsit sem az ország helyzete, a korrupció mértéke, a Fidesz pedofil botránya?
tegnapelőtt 18:10
 10/27 anonim ***** válasza:
49%
9: Nem a Fidesznek volt botránya, hanem a köztársasági elnöknek, aki aztán le is mondott. Ettől az ellenzék nem lesz sem szimpatikusabb, sem kormányképesebb. Az ország helyzete pedig sokkal jobb, mint 2010-ben volt.
tegnapelőtt 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!