Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Büszke vagyok, hogy sose...

Büszke vagyok, hogy sose szavaztam a Fideszre?

Figyelt kérdés

Büszke vagyok, hogy ezt a rablóbandát egyszer se támogattam.

Ti támogattátok vagy még támogatni fogjátok?

Miért igen vagy miért nem?



aug. 10. 20:41
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
82%
Én egyszer szavaztam Orbánékra - azóta is szégyellem, bocsánat érte. Soha többé nem fordulhat elő.
aug. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
77%
A legelső etapban szavaztam rájuk, amikor indultak.. De soha többet. Azóta is szégyellem. Hajrá Magyar Péter!
aug. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
18%
Úgy látom összefújta a szemetet a szél.. HAJRÁ FIDESZ-KDNP
aug. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
72%

13as, jaja.. Nem loptatok még eleget és nem is döntöttetek nyomorba az országot. Gratulálok a csőlatasodhoz. A szemét pedig te vagy a gazdaiddal együtt.


Hajrá Tisza Párt! ❤️❤️

aug. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
25%

14.


Hajrá Tisza, ja, most csatlakozott a Néppárthoz, amelyik Afrika Európában telepítésén munkálkodik.Büszkék lehettek rá.

aug. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
89%
Kétszer szavaztam rájuk de mostmár sohatöbbé semmilyen körülmények között sem fogok. Se most se 20 év mulva, akkor se ha átnevezik magukat, vagy bármit csinálnak mondanak.
aug. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
82%
A 2002-es Fidesz vereség utáni hangfelvétel miatt, ahol Orbán azt mondta, hogy ha még egyszer hatalomra kerül tönkreteszi Magyarországot, soha nem szavatam rájuk. És bejött neki, amit mondott.
aug. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 Veteránmacska ***** válasza:
100%
Nyugodtan lehetsz!
aug. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
20%

17!

Ezt saját füleddel hallottad tőle?


Ilyenek nekem is vannak. Amikre így emlékszem. De sehol nem találom nyomát sem.

aug. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
31%
Ha egyszer nem a Fidesz lesz hatalmon, akkor is ugyanez fog menni az aktuális kormánnyal kapcsolatban. Ugyanez ment Gyurcsányék korában is, ők is szétbarmolták az országot. Most az el lett felejtve. Jelenleg Orbánék kormányoznak majdnem olyan rosszul, de majd ez is egyszer el lesz felejtve ha jön egy új hasonlóan rossz kormány. Valószínű hogy majd Orbánozni fognak, pont ahogyan most a kormány Gyurcsányozik. Emlékeztek még mikor megszavaztátok a Fideszt? Ők voltak a nagy megváltók a gonosz Gyurcsánytól. A Tisza párt most ebben a szerepben van. Lényegében a régi Fidesz. Nem lesznek jobbak, sem rosszabbak ha hatalomra kerülnek. Ezt csak azért írom hogy rámutassak, miért nem érdemes a Tisza pártra és Magyarra messiásként tekinteni. Láttunk már ilyet és mi lett belőle? Lombkorona nélküli lombkoronasétány, völgyhíd völgy nélkül, alagút hegy nélkül, falvakban stadionok, fejlődő kisvasút és rohadó nagyvasút. Muszáj kritikusan szemszögből hozzáállni a dolgokhoz.
aug. 11. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!