Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugyanúgy Putyin oldalán...

Ugyanúgy Putyin oldalán lennél ha Ukrajna helyett Magyarországot támadta volna meg?

Figyelt kérdés

Mit tennél ebben az esetben?

Mit tenne Orbán Viktor?



júl. 29. 17:46
 221/228 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

# Pombe


Hogy a fészkes francba jön ide Trump ?


Senki nem említette meg őt, de te már őt illetően is hisztérikus üvöltözésbe kezdtél.


Te egy durván fóbiás fazon, vagy pina lehetsz.

aug. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 222/228 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

Pombe, a Külpolitikához Te mesébe illően dilettáns vagy.


Ott van Törökország, és csatlósa, Azerbajdzsán.


Ez a páros teljesen elszabadult hülyegyerekekként viselkednek, népirtást, mások megszégyenítését, fenyegetőzést, és hasonlókat engednek meg maguknak, mindent szétvétóznak rendeltetésellenesen, mégsem tesznek ellenük semmit, sőt haverkodnak velük.



[link]


[link]



[link]


[link]

aug. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 223/228 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

" Ez csak egy példa az orosz gátlástalanságra, példátlan gonoszságra és aljasságra. "



Az orosz politika ott rontotta el, hogy 2014-ben vagy 2015-ben nem húzta be a szóban forgó városokat, és megyéket.


Akkoriban 5 - 14 napos művelet lett volna, és az Ukrán Hadsereg az egy nagy nulla volt, és a szélsőjobboldali magánhadseregek meg nagy nullát értek.


Nyolc év tétlenség múltán mindkettőt állig / tetőtől talpig kitömték fegyverekkel, és sajnos kemény dió is lettek.

aug. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 224/228 Pombe ***** válasza:
0%

#220: "Amit összehordasz, az butaság, korlátoltság, trollkodás, és unaloműzés elegye."


Végre, egy kis önkritika...:) - és milyen igaz! Érveid sosincsenek, csak itéleteid, és mellébeszéléseid. Ennyi tellik a zöldséggel bélelt koponyádtól. Tanulatlan tahó vagy, és az is maradsz. Van egyáltalán valami komolyabb végzettséged? Vagy csak a nagy pofagyártás technikáját tanultad el valami valami lezűllöt orosz koszfészekben?


#220: "Relativizálsz, hogy akkoriban tökre normális volt a gyarmattartás"


Te idióta! Én azt írtam, hogy "abban a szűkített értelemben"...


Te nem relativizálsz, hanem konkrétan ocsmány módon kiforgatod a szavaimat. Ráadásul igen, nyilvánvalóan másképpen kell egy régi idő erkölcseinek tükrében ítélkezni, mint most, és ezt is világosan leírtam, és megtódítottam azzal, hogy ott már eleve folyamatosan kegyetlen háborúk dúltak, ráadásul ezt a kommunizmus elleni hsztéria is irányította. Még a 6 éves Pistikének is egyértelmű, hogy a "jó" és az "erkölcsösség" az ókorban igencsak más volt, mint manapság. A Biblia pl. leírja, hogy oké a rabszolgaság, de azért módjával... Nyilvánvalóan jobbnak nevezhető ez az álláspont azokkal szemben, ahol meg semmi, de semmi joga nem volt a rabszolgának. Hülyének ne tessék már lenni. Ezek nem relativizálások, hanem kökemény tények.


#220: "Hogy értsed a hülye fasz fejeddel, mégegyszer leírom:"


Koma! Úgy tűnik, hogy nekem még abban is több neuron van, mint a te agyadban. Én is leírom még egyszer, hogy a tömeggyilkosság nem évül el, ezért írtam le neked, hogy "...2006. november 5-én az iraki főtörvényszék elítélte őt az 1982-es dudzsaili mészárlással kapcsolatos..." stb.


Senki nem állította, hogy szabályszerűen rohanták le Irakot, és senki nem mondta, hogy ne hazudoztak volna a lerohanás indokát tekintve, és azt is írtram, hogy Amcsi se egy angyal, de az még mindig rohadtul igaz marad, hogy akárhogyan is csinálták, a nyugat tényleg egy velejéig bűnös diktátort rohant le, és a diktátorától két évtizede megszabadított Irakban parlamentáris rendszer alakult ki, jóllehet szinte még most is működésképtelen.


Olvasd már a jobboldali sajtóból, hogy miért is lett közellenség Szaddam! Minden alkalommal kiderül, hogy vérhülye vagy a politikához, fogalmad sincs a történelemről...

[link]


Idézve: "Szaddám Huszein magának is kereste a bajt"


Akármennyire is kitalált indokokkal támadták le Szaddamot, akármennyi bűnt is látsz ebben, ez összességében meg sem közelíti az oroszok bűneinek nagyságát és okait.


#220: "Hagyjuk már ezt a csodálatos Nyugati demokrácia vs Szaddám naív rácsodálkozást."


Nem mondtam, hogy csodálatos, és nem mondtam, hogy bűntelen, de minden hibájával együtt is milliószor és milliószor tisztességesebb és emberibb, mint az orosz rezsim, és messze nem lehet annyi ocsmány bűnt felróni neki, mint az oroszoknak.


#220: "Gondolom neked a Portfólió hiteles, vagy nem ?"


Nekem az a hiteles, amit több egymástól független hírforrás is megerősít, és mindegyiket közel autentikusnak minősítik nevesebb vélelmezők is.


Kész csoda, hogy vetted a fáradtságot valaminek utána nézni. Látom, segített az önkritikád. És ebben mi támogat téged? Semmi!


Megdőlt az az állításom, hogy az USA tényleg egy fenyegető diktatúrát és az tömeggyilkos hatalmát döntötte meg? Nem! Valóban egy kitalált vád alapján támadott, de összességében messze nem arról volt szó, mint az oroszok esetében, akik totál békeidőben, egy ártatlan országot szimpla területszerzési okból lerohant.


Aki nem látja az ordító különbséget, az nem egyszerűen elmebeteg, hanem csak egy orosz bérenc lehet, semmi más!


#220: "Te a témához teljesen fogalmatlan szerencsétlen vagy"


Szánalmas, ahogy próbálod magad fényezni, te tanulatlan és iskolázatlan véglény. :D - mondom! Szerintem te még most is a középiskola végével küzködhetsz, és pszichológushoz jársz, ahol még mindig azzal küszködsz, hogy észrevedd a különbséget a jó és rossz között. Hanyadszorra ismételsz? :/


És igen!!! Ilyen egyszerű Oroszország és Ukrajna háborúja. Oroszország a vak által is láthatóan egy gonosz féreg, és Ukrajna a teljesen ártatlan.


Ide írom neked még egyszer, te min. tizenkétökör! (miattad nyelvújítás szükséges) :D


Éppenhogy a Vietnami és Iraki háború az, ahol nagyon sok nem fekete és nem fehér dolog van, és mind a két oldalon van ilyen, de az Orosz és Ukrán háborúnál olyan egyszerűen megállapítható, hogy ki az aljanép mocska (oroszok és Putyin), és ki a semmiről se tehető áldozat (Ukrajna), mint a huzat. Az egész roppant egyszerű, mint a faék, csak te azért bonyolítod agyon agyalágyult semmitmondásokkal ezt a vitát, hogy a kedvenc gyilkosaidat fehérre tudd mosni, minden áron, és mivel jól megfizetnek, nincs az a mocsok, amit fel nem vállalnál magadra, te gazfickó.


Nehezem tudom elképzelni magamról, hogy létezik annyi pénz, amiért olyan mélyre tudnék süllyedni, mint te... hányingerem van tőled. :(

aug. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 225/228 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

" az USA tényleg egy fenyegető diktatúrát és az tömeggyilkos hatalmát döntötte meg "



2003-ban Ki a faszt fenyegetett Szaddám ?


Svédországot ?


Magyarországot ?


Portugáliát ?


Vagy Mexikót ?

aug. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 226/228 Pombe ***** válasza:
0%

"Hogy a fészkes francba jön ide Trump ?"


Azt írtam, hogy arra is emlékeztet (egy mellékes megjegyzés), de leginkább rád, ahogy szorgalmasan nyalsz.


Tévedtem. Te még olvasni se tudsz... Lehet, hogy inkább az ált. 8-al küszködsz??? Hanyadszor? Hazudj már össze nekem egy két iskolát magadról?


Tudod, sok ocsmány emberrel találkoztam, de olyan nagyképű ostobával, mint amilyen te vagy, még soha. Egész életemben nem gondoltam volna, hogy lesz ember, akit semmilyen tény nem győz meg, hiába alázom porrá a tényekkel, de akkor is kimagyarázza magát. Ilyen végletekig buta véglénnyel, mint te, sosem találkoztam, aki ráadásul nyíltan felvállalja azt, hogy egy közönséges háborús bűnösként elítélt embernek drukkol, aki a saját honfitársait, gyerekeket, nőket, csak politikai indokból lemészárló emberre néz fel, mint követendő példaképre.


Te tényleg jársz igazi emberek közé is? Elmondod ott nekik ezeket az ocsmány álláspontjaidat? És nem láttad az arcukon az undort? Vagy van valami szekta, amit egy izolált cső köt össze a lakásoddal, és ennyi az összes világod?


Bárkinek mutattam be rólad bármit, mindenki iszonyodva olvasott tőled mindent. Soha visszataszítóbb alakkal itt még nem találkoztam a GYIK-n, pedig régóta sertepertélek itt, és meg voltam győződve arról, hogy sötétebb, tájékozatlanabb butákkal, mint a kreacionisták, sosem fogok találkozni.


De hogy egy emberben így koncentrálódjon a totális erkölcstelenség a tudatlanság, tájékozatlanság, és a gonoszság! Fogadni mernék, hogy még kreacionista is vagy... :D


Nem semmi vagy, öregem... :(

aug. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 227/228 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

# 226


Szép kis önjellemzést írtál magadról.

aug. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 228/228 anonim válasza:
0%
Putyin börtönében nem lenne más választásom mint mellette lenni...
aug. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!