Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugyanúgy Putyin oldalán...

Ugyanúgy Putyin oldalán lennél ha Ukrajna helyett Magyarországot támadta volna meg?

Figyelt kérdés

Mit tennél ebben az esetben?

Mit tenne Orbán Viktor?



júl. 29. 17:46
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/228 Pombe ***** válasza:
0%

"#127: "És miért nem fogadod meg azoknak a véleményét, akik ténylegesen jobban értenek ehhez ?"


És ez te lennél???


Hagy röhögjelek már körbe... :DDD


#127: "Ha Stoltenberg azt mondaná, az ég az zöld, a fű meg kék, vagy hogy Lapos a Föld, vagy hogy a Föld az retrográd irányban kering a Nap körüli pályáján, akkor is elfogadnád az ő bejelentését / kijelentését ?"


Ja! Inkább neked kell hinni, aki nem érti mi a különbség a may és a maybe szavak között.... :DDD


De nem az a lényeg, te nagyon hülye, hogy én mit hiszek, hanem az, hogy a vitánk eldőlt!


Te azt állítottad, hogy nem utal semmi arra, hogy Orbán esetleg ki akarna lépni a NATO-ból, és rengeteg véleményt hoztam, aki viszont ezt nem tartja elképzelhetetlennek, és a NATO véleménye is ez.


Ezt beszoptad, koma! :D


De mit nem??? :D

aug. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/228 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

Pombe, mondom, majd 2026-ban, 2028-ban, 2030-ban, és 2033-ban ehhez a kérdéshez vissza fogok írni, hogy Magyarország NATO-tag, vagy kilépett.


Szerintem Magyarország 10 év múlva is NATO-tag lesz papíron.


Tegyük fel, papíron az lesz, akkor Mihez fogsz kezdeni ?


Beismered, hogy Tévedtél ?


Vagy keresni fogod a kifogásokat ?

aug. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/228 Pombe ***** válasza:
0%

"rosszabb az ilyen mint egy szélsőséges elvakult szektás."


Szar ügy, mi! :D


Minden állításomat alátámasztom, és ezekből semmit se tudtok cáfolni. A haverod kínjában kitalálja, hogy a NASA hazudik, csak színházat játszik, a te baromsághegyeidet könnyedén linkekben tálalt tényekkel lehet cáfolni...


Mi marad más, mint az örjöngő düh????


Te orbánmaaszlagevő :DDD

aug. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/228 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

# Pombe


Senki nem hozta Orbánt, de már megint te Orbánozol.


Te valami Orbán-fóbiás fanatikus vagy ?

aug. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/228 Pombe ***** válasza:
0%

"Beismered, hogy Tévedtél ?"


Ha úgy alátámasztod a mondandódat, mint ahogy azt én szoktam tenni (linkek, és tények sorolása), és abban nem az van, amit állítok, éhanem az, amit te, akkor el fogom ismerni.


Én nem te vagyok, meg az agyvérzés határán álló haverod... :D


Amikor mondtad, hogy nem értek a katonai dolgokhoz, én rögvest elismertem, hogy igaz.


Mutatnál nekem egyetlen egy olyan mondatodra, amiben te is elismersz ilyet???


És ha van ilyen, akkor mutatnál tőlem példát arra, hogy ezt a beismerést kihasználva őrjöngve gyalázni kezdtelek volna, csak ezért???


Te, mint nem troll, meg a haverod, tudtok ilyenekre példát mutatni? :)

aug. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/228 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

Oroszországban több álláspont van.


Vannak Sztálinista őskövületek.


Van a Kreml, az nem tudja, hogy Mit mondjon.


Vannak a kamerák folyamatos kereszttűzében levő politikusok, ők igyekeznek valami politikailag korrekt, engedékeny, szánom - bánom dolgot nyilatkozni, a nagy nyilvánosság előtt a konferencián, ahova mindenkit meghívnak, vagyis Európából, Arábiából, Dél-Afrikából, Távol-Keletről, és az USA-ból.


És van az átlagember, ő magasról tesz arra, hogy Mi van Magyarországon, de még arról is, hogy Mi van a 400 km-el arrébb levő oroszországi oblasztyban.



Ez a háború azt mutatta meg, hogy az Orosz Hadsereget teljesen elhanyagolták, csak a legminimálisabbat költötték rá, mint a nukleáris csapásmérő erők, különben nem szándékoztak sem Magyarországra, sem Portugáliáig elgaloppozni, csak a csecsenföldi, azeri, meg közép-ázsiai lázongások leverésére rendezkedtek be.



A NATO-sok egyik pillanatban örömködnek, hogy Jajj de jó, most fog összeomlani az Orosz Hadsereg, 5 perc múlva már a Brit-szigetek elleni partraszállás a téma, és 5 perccel később megint más az álláspont.

aug. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/228 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

" Ha úgy alátámasztod a mondandódat, mint ahogy azt én szoktam tenni (linkek, és tények sorolása), és abban nem az van, amit állítok, éhanem az, amit te, akkor el fogom ismerni. "



Magyarország JOGILAG a NATO-tagja.


Csak az számít, hogy Minket is felírnak-e a nyilvántartásba, az, hogy Mi mennyire vagyunk éltanulók, vagy szarunk bele a politikába, mindegy.

aug. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/228 Pombe ***** válasza:
0%

"Senki nem hozta Orbánt, de már megint te Orbánozol."


Ti Orbánoztok! Azt szajkózzátok, amit ő!


A kacsának se kell bemutatkoznia ahhoz, hogy jó napot, és vagyok a kacsa.


Ha valami úgy hápog, mint egy kacsa és úgy néz ki, mint egy kacsa

Akkor az minden bizonnyal egy kacsa. Nemde? :)

aug. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/228 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

Orbán egy proli, és populista politikus, semmilyen ideológiával nem bír, ő csak azt mondja, ami a legtöbb szavazót hozza.


Ha felajánlanák neki az örökös elnöki széket az Európai Bizottságban, akkor ő lenne a legvéresebb szájú euroatlantista.


Miért nem a régi, 2018 előtti Jobbikkal, vagy a Mi Hazánkkal azonosítasz minket ?

aug. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/228 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

" Nekem az fáj, hogy Oroszország több szerződésben is elismerte, aláírta, hogy Ukrajna szuverén ország, és az övék lehet a Krím is. "



Ezt akkor írták alá, amikor Oroszországban dúlt az anarchia, a komplett politikai vezetésben, és még oblaszty szinten is ment a kisköztársaság kikiáltási hullám.


Miután rendeződött a helyzet, azután azt hitték, hogy Ukrajnában amíg világ a világ, oroszbarát politikusok fognak trónolni, és nem zavarja őket, ha Ukrajna "külön" ország.


Szuverénnek meg soha nem volt szuverén, mert az gazdasági, és politikai trükközéssel is sérülhet. Ukrajnának világéletében Szentpétervárról, Moszkvából, Washington D.C.-ből, Londonból, Brüsszelből, meg Jeruzsálemből mondták meg, hogy Mi merre hány méter.


Amikor a szomszéd, vagy a tengerentúli illető mondja meg, hogy Mit szabad, vagy nem, az sokminden, csak nem szuverén.



" fáj a foga a másik gazdaságára, akkor valószínűleg lerohanja "


Ukrajna az olyan stílusú ország, mint Bulgária.


1990 körül még 10 millióan voltak Bulgáriában, aztán tíz év alatt egymillióval lecsökkent a számuk, a legutóbbi becslések szerint pedig már csak 6,5 millióan élnek ott.


Ukrajnában 52 millióról 40 millióra csökkentek le. Ez közel a lakosság negyede.


A RUSI, a brit intézet is bóvlira minősítette Ukrajnát.


Ukrajna gazdaságából a nép nem érzett semmit, és az oligarchák is csak a meglevő tartalékokat lopták ki.

aug. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!