Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki képes egy nőgyűlölő,...

Ki képes egy nőgyűlölő, korrupt, háborupárti, pedofil pártra szavazni mint a fidesz?

Figyelt kérdés
Nem fordul fel a gyomruk amikor behúzzák az x-et?

júl. 29. 16:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
8%

Akiknek kell a krumpli XD.

Amúgy idén is lehetett különböző címletű pénzeket felvenni ha a fidesz re szavaztál, onnan tudom hogy egy ismerősöm ismerőse önkénteskedett szavazásnál, és hallotta hogy emberek arról beszélnek hogy melyik értéket kapták.

aug. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
61%

#21 "nnan tudom hogy egy ismerősöm ismerőse önkénteskedett szavazásnál, és hallotta hogy "

Ez aztán a megbízható forrás. Aztaaa... Én meg ismertem valakit aki ismert olyat aki egyszer majdnem találkozott Michael Jacksonnal. Persze.

aug. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
59%

"egy ismerősöm ismerőse ... hallotta hogy"

Én vagyok az ismerősöd ismerőse. Teljesen félreértette az ismerősöd, amit mondtam neki!

aug. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%

Az örökös 2/3.

Természetesen a gyermekvédelem és a keresztény konzervatív értékekek miatt van ez.

Azt választják a magyarok, amiben maguk is hisznek.

Süllyedjenek a föld alá a hazug, irigy, haszonleső, gyűlölködő mentalitásukkal.

aug. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
#24 Na, akkor te vagy nem vagy magyar vagy nem működik a kívánságod, mert a "hazug, irigy, haszonleső, gyűlölködő mentalitás" az nálad meg van, még is itt írogatsz a felszínen.
aug. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

"Süllyedjenek a föld alá a ... gyűlölködő mentalitásukkal."

Ezt csupa-csupa szeretetből kívánod nekik, ugye? A cukipofa mentalitásoddal... :D

aug. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!