Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki képes egy nőgyűlölő,...

Ki képes egy nőgyűlölő, korrupt, háborupárti, pedofil pártra szavazni mint a fidesz?

Figyelt kérdés
Nem fordul fel a gyomruk amikor behúzzák az x-et?

júl. 29. 16:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
77%
Meglepően sokan, sokféle okból (nem a felsoroltakból).
júl. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
31%
kb 3 millióan, főleg azért, mert a jelzőid teljes baromságok.
júl. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
35%
Ez milyen kérdés? Miért pont most?...
júl. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
31%

"Ki képes egy nőgyűlölő, korrupt, háborupárti, pedofil pártra szavazni mint a fidesz?"

Kérdező, a fidesz nem szavaz "nőgyűlölő, korrupt, háborupárti, pedofil pártra". A fidesz egyrészt maga is párt, nem szavaz senkire, másrészt a fideszesek is csak a fideszre szavaztak, nem pedig "nőgyűlölő, korrupt, háborupárti, pedofil pártra".

júl. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
És de ha fideszre szavaztak akkor nőgyűlölő, korrupt, háborupárti, pedofil pártra szavaztak.
júl. 29. 16:57
 6/26 anonim ***** válasza:
21%

#5 Elolvastam a kérdést, ezért válaszoltam. ÉN pontosan és jól értelmeztem amit leírtál.

Ha nem azt írtad ki amit szerettél volna az más dolog.

A fidesz meg nem nőgyűlölő, nem korrupt párt, pont hogy nem háború párti és nem pedofil.

Olyan szánalmas ez az erőlködés amit csinálsz, mint egy hisztis óvodás. Vagy mint MZP volt a 2022-es kampányban, amikor már teljesen bepörgött és ismételgette, hogy "nem én mondtam, Orbán Viktor mondta".

júl. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy fidesznél használják a nőket a hatalom megtartására utána meg eldobják őket mint egy használt zsepit.


Nem is tudom kinél volt pedofil botrány és nem csak egy eset, hogy lebuktak a fideszes pedofilok.


Kik haverkodnak az oroszokkal és kínával, nem tudom, hogy lehet békepártaniak nevezni mikozben minden szavát követi Putyinnak mint egy jól nevet kiskutya.


És azt mondod, hogy nem korrupt mikozben korházakban nincs klíma közben reptereket vesz, és kiröhögik a haldokló korházi betegeket.

júl. 29. 17:13
 8/26 anonim ***** válasza:
63%
Valaki képes 2024-ben komolyan leírni, hogy a Fidesz nem korrupt párt, a pofám szakad le! :D
júl. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
27%

#8 Megint hazudsz össze vissza értelmetlenül és aztán csodálkozol hogy nyerhetett megint a fidesz.

Nem használja a fidesz a nőket, a nők részt vesznek a politikai életben, éppen úgy, mint a férfiak és ha nem jól végzik amit kell nekik akkor vállalniuk kell a következményét - mert a fideszben ennek van következménye, szemben a ballibekkel.

Nem buktak le fideszes pedofilok, ez is egy hazugságod.

Mivel Magyarország ott van Oroszország ellenségeinek listáján pont úgy mint a többi EU ország és betartunk minden szankciót - szemben sok nyugati országgal - igen szánalmas ezzel erőlködni, hogy "putyinbarát".

Az meg hogy neked egybe mosható az hogy valaki korrupt vagy sem azzal, hogy működnek-e a klímák a kórházakban, az már csak nevetséges.

Bár lehet, hogy te vagy az élő bizonyíték arra, hogy agy nélkül is lehet élni, akkor ez nagyszerű teljesítmény volt amit itt összehordtál.

júl. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
19%

"Ki képes egy nőgyűlölő, korrupt, háborupárti, pedofil pártra szavazni mint a fidesz?"


Én mondjuk nem. Persze a nőgyűlölőkkel vagy a pedofilokkal semmi bajom sincs, ki is szoktam állni mellettük ha bántják őket, a háborúról meg az a véleményem hogy illene katonai támogatást is adnunk Putin Vladimirnak, hiszen nehéz háborúját értünk is vívja. A korrupció meg közömbös számomra. Viszont idült fideszrühellő vagyok.

júl. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!