Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tetszett az olimpia megnyitójá...

Tetszett az olimpia megnyitóján a másságot népszerűsítő részlet?

Figyelt kérdés

júl. 28. 20:11
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
29%
Nem láttam, így utólag nézve a képeket olyan, mintha valami alacsony költségvetésű 60-as évekbeli sci-fi jelenetet látnék. Valszeg csak egy jót röhögtem volna rajta, de zavarna nem zavar az ilyesmi.
júl. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
66%
Engem igenis zavart, mert ilyet az Euroviziós dalfesztiválnak nevezett ócska esztrád műsorban szoktak leadni! Mi lett volna, ha Mohamedet ültetik középre?! Már égne egész Franciaország! Undoritó volt! Nem néztem tovább.
júl. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
85%
sugárba hánytam
júl. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
17%
#22 Én adtam volna ha a keresztényeket és az iszlamistákat együtt fikázzák. Kiírthatná már egymást a két középkori csoportosulás
júl. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
66%
Gusztustalan!
júl. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 VZ2 ***** válasza:
49%

#3 A helyzet valójában az, hogy Pride-ra sincs semmi szükség.


Az efféle szakállas "nő" LMBTQ provokációra mostmár valamilyen jogszabályt ki kell találni.

júl. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
#26 Találj. Majd utána meg a békemenetet tiltják be
júl. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 VZ2 ***** válasza:
72%

#27 Ja, hogy ha. valaki normális, akkor az csak Fideszes lehet?

Jól beszűkült a gondolkodásod.

júl. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok keresztény, mert nem kereszteltek meg, nem volt konfirmáció sem, ateistának neveltek. Az ilyen középkori vallások nem érdekelnek. DE ami sok, az sok! Fogják be a lepcses francia szélsőbalos szájukat!
júl. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
0%
Én nem hasonlítottam a mássághoz vagy ilyesmi. Abszolút francia művészet és kultúra, nekem végülis nagyon tetszett a maga módján.
júl. 30. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!