Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egyáltalán nem érdekel az...

Ha egyáltalán nem érdekel az Olimpia és az ott elért magyar sikerek semmit nem váltanak ki belőlem, akkor nem is vagyok igazi magyar?

Figyelt kérdés

Nem érdekel az élsport és semmilyen sportág, így az Olimpia sem. Soha nem is nézek sportközvetítéseket, még a legnagyobb világversenyeket sem, és hidegen hagy, hogy a magyar sportolók milyen eredményeket érnek el.Tulajdonképpen tíz magyar (aktív) sportolót sem tudnék megnevezni (külföldieket sem ismerem).


Sok ismerősöm van, akiket nem érdekel a sport, de az Olimpiát még ők is követni szokták. Így furcsán érzem magam a passzív hozzáállásom miatt.


Különösen, hogy az Orbán-rezsim ennyire sportközpontú. Bevallom, az még ellenszenvessé is tette az élsport világát a közömbösség mellett.



júl. 27. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha annak érzed magad, akkor az vagy. Ennyikeh.
júl. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem érdekel.
júl. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez már beteges, hogy valami azért vált ki ellenérzést valakiből, mert azt Orbán is szereti. Ha szereted a rántott húst, és megtudod, hogy Orbán is szereti, akkor soha többet nem eszel?
júl. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3 Nem, itt arról van szó, hogy aránytalanul nagy összegeket költ s kormány az élsport támogatására, miközben kulcsfontosságú ágazatok az összeomlás szélén állnak. Emiatt negatív érzéseim vannak az élsport irányába. Ráadásul korábban sem szerettem, egész egyszerűen közömbös volt mindig is, most is az. Az ellenszenv egy másodlagos, nem domináns érzés, amit igyekszem inkább a rendszer felé csatornázni.


Szóval, a rántott húsos analógia nem állja meg a helyét.

júl. 27. 18:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs olyan dolog a világon, amit mindenki szeretne, szóval emiatt ne aggódj.
júl. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valamiért én is kiszerettem az olimpiából.
júl. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Engem sem érdeket sosem.
júl. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!