Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Komplyan, valakiből ekkora...

Komplyan, valakiből ekkora indulatokat kiváltott az olimpia mwgnyitoja?

Figyelt kérdés
Szerintem egy magyon szines show volt, volt benne Dionusszosz, a gorog istenek, drag queenek, Lady Gaga, Celine Dion. Szerintetek akiket egy drag show felhergel, nem kellene egy kis önismeretet folytatniuk? Lehet kiderülne egy s más.

júl. 28. 10:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%
Nekem tetszett
júl. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Irigykednek, hogy még igy is izlésesebb, mint a Petfői film.
júl. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
Nekem alapvetően nem tetszett a megnyitó. A legfőbb problémám az volt, hogy egy ország delegációjára kb 20 másodperc, a mindenféle tánci-mánci vonaglásra meg 20 perc jutott. Ennek nem erről kellett volna szólnia, hanem a sportról elsősorban. Nem a tartalom zavart, hanem a tartalmak aránya.
júl. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%
Voltak benne ízléstelen részek de mit várjunk a franciáktól...(A mondat második fele vicc)
júl. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
30%
Belőlem ennél a kérdésnél inkább az vált ki indulatokat, hogy képtelen vagy normális helyesírással megtisztelni azokat az embereket, akikkel kommunikációt próbálsz kezdeményezni!
júl. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%
Kicsit túltólták az LMBTQ népszerűsítést. Ez így nem a sportról és annak eszméjéről szólt már.
júl. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
51%

Mekkora indulatokat kérdező?

Elmondják hogy szar volt a műsor és felháborító. Ez talán már tilos?

júl. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
27%
Én Komplyan felháborodtam a mwgnyiton.
júl. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
22%
Minden normális emberből indulatokat vált ki, hogy a csapból is az LMBTQP-propaganda folyik.
júl. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
46%
#9 Igazad van és lássuk be ez a megnyitó emlékezetes is lesz. Az ezelőttiről csak annyi jut eszemben, hogy a covid miatt nem volt megtartva amikor kellett volna és mindenkin maszk volt, meg szép volt. Az azt megelőzőkről meg csak annyi, hogy klasszak, nagyszabásúak voltak. A 2024-es olimpiáról mindenki azt fogja tudni, hogy "ja, az a b*zi olimpia a szakállas nőkkel meg a hupikék törpike énekessel".
júl. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!