Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A keresztény fideszesek miért...

A keresztény fideszesek miért vannak azon kiakadva, hogy az olimpia megnyitóján, Lady Gaga és Celiné Dion mellett drag queenek is feltűntek, valamint egy kékre festett Dionüszosz is, a mámor Istene?

Figyelt kérdés
Szerintem igen is szép, modern volt a megnyitó. Csak sajnálni tudom, akinek ez nem bírta ki az ingerküszöbét.

júl. 28. 13:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
47%
Nem vagyok fideszes, de a bicska kinyílik a zsebemben attól, hogy a csapból is az LMBTQP-propaganda és a normális emberekkel szembeni provokáció folyik, ezt a "kérdést" is beleértve.
júl. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem csak keresztény fideszeseket zavar ez a dolog, de kiakadni azért nem kell emiatt.
júl. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
60%

Nem vagyok fideszes, de leszarom mi volt a megnyitón. Nem érdekel az olimpia, nem is néztem. Inkább elmentem egy jó koncertre.

Azok akik meg itt fel vannak háborodva akkora nagy keresztények, hogy onnan ismerik fel a templomot hogy t betű van a tetején. Farizeus társaság az egész.

júl. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
59%
Nem vagyok fideszes és még keresztény se. Ennek ellenére undorítónak tartom, hogy az utolsó vacsorát drag queenekkel kifigurázták.
júl. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%

Van 2 milliárd muszlim, akik ledobták a láncot, Jézus miatt, meg volt valami bálványosdi meg mittomén, van 1.5 milliárd kínai akik szintén lefordultak a székről, gondolom náluk a szakálas nők verték ki a biztosítékot és nem feltétlen a Jézus paródia, van 1.5 milliárd indiai akiknek tán a legkevesebb közük van vallásilag a dolgokhoz, de ők is kiakadtak a vallásgyalázásra, és a világ többi részén is él még párszáz millió ember, aki vakarta a fejét, hogy ez mi a fene.


Tehát ez nem a fideszről szól. Az emberiség 70-80%-a vallásos. Sikerült kb 6 milliárd emberbe belekötni. És a világ fel is van háborodva. Hiába van 2+ vagy még lehet jóval több ember is, akiket ez nem érdekel, csak az, hogy van aki telibeszarja az egészet, az nem fog megvigasztalni másik 6 milliárd embert.


Főleg úgy, hogy Macronék törvényeket hoztak arra hivatkozva, hogy a vallás semmilyen formában sem fog megjelenni az olimpiájukon.

júl. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%
Olimpiát szervező országnak bemutathatják kultúrájukat, hagyományaikat, ha ez Franciaország 🤷‍♂️. Ennek arról kellene szólnia, hogy a turizmust megpörgesse, hogy az irdatlan kiadások kompenzálva legyenek. Ez a megnyitó inkább elrettentő volt, elvette a nagyvilág kedvét Franciaországtól. Szégyenükben törölték is rengeteg platformról. Azon túl én ezen fel nem háborodok, ha saját magukkal ezt akarják csinálni a Franciák, hajrá.
júl. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
16%

Azért az érdekes, hogy pénteken volt a megnyitó, de csak most jöttek az első "felháborodások". Mi tartott eddig, kedves kormánypárt? :D


A magam részéről azokat a részeket inkább elkapcsoltam, amikor az első képkockákon megjelentek furcsa nénibácsik. Sajnos viszonylag sokat kellett kapcsolgatni...


De volak azért látványos részei is, azzal együtt, hogy egyre kevésbé szól a sportról és a sportolókról ez a megnyitó. Átvette a helyét valami "modern" ideológiai maszlag.

júl. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
26%

"LMBTQ-propaganda"

Ugye tudjátok, hogy annó ugyanekkora felháborodás övdzte a feketék filmekben való szereplését? És a nők jogaiért is "túltolva" küzdöttek, hogy legyen belőle valami. Ha nem tolnak túl valamit, sosem lesz maximálisan elfogadás. Pár generáció múlva- remélhetőleg- már az emberiség nagy részében lesz elfogadás és szeretet LGBTQ társaink iránt is. Ez nem egy politikai párt vagy propaganda, ez egy gyűjtőnév eleve.

Plusz, a konzervatív nézetek előbb-utóbb mindig eltűnnek. Szimplán a természet törvénye, hogy aki nem halad a korral és nem fejlődik, az kihal és feledésbe merül. Szóval vagy alkalmazkodtok, vagy maradtok a sötétben.

júl. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
57%

Itt elsősorban a genderpropagandáról van szó. Az ott volt, kézen fogva sétáló férfiak, szívecskés ruhákba, volt külön kisfilmjük is, szoknyás balettozó csoki férfi...


Itt arról van szó, hogy a világ összes nagy világvallását megcsúfították. A muszlimot, a keresztényeket, de még valamiért a hindukat is. És ennek nincs köze az érzékenyítéshez. Ilyet nem lehet. Az ember vallásos lény, és tán a kereszténység kezd átfordulni kultúrába, mint igazi vallásba, de a másik kettő kőkemény vallás, amik ráadásul még erősödnek is. Ezek 1000 év múlva sem tűnnek el, ilyet nem lehet. Nem lehet kigúnyolni milliárdok Istenét vagy prófétáját.


Főleg egy sporteseményen, és mégegyszer hangsúlyozom Macronék törvényt fogadtak el, hogy, mint Franciaország alapelve, a vallás semmilyen szinten sem fog megjelenni az olimpián, ha rajtuk múlik, a legkisebb mértékben sem. Ezzel Franciaország saját magát, az elveit is telibeköpte.


Aztán az, hogy vannak melegek és társai, hát na, arra amúgy is lehetett számítani, nem volt meglepetés.

júl. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Itt elsősorban a NEM genderpropagandáról van szó* elnézést
júl. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!