Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A keresztény fideszesek miért...

A keresztény fideszesek miért vannak azon kiakadva, hogy az olimpia megnyitóján, Lady Gaga és Celiné Dion mellett drag queenek is feltűntek, valamint egy kékre festett Dionüszosz is, a mámor Istene?

Figyelt kérdés
Szerintem igen is szép, modern volt a megnyitó. Csak sajnálni tudom, akinek ez nem bírta ki az ingerküszöbét.

júl. 28. 13:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
63%

A franciák pride felvonulást csináltak az olimpia megnyitójából.

Mi lesz a következő ?

Csillogó anal pluggal a seggében kell majd a tornászlányoknak bemutatni a gyakorlatot ?

júl. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
62%
Nincs semmi gond a pride felvonulással, ha annak a helyén és idejében tartják. Sajnos az olimpia megnyitójának a sporthoz volt a legkevesebb köze.
júl. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
90%
Valaki leírná pontosan, hogy mit jelent a genderpropaganda, és mi a célja?
júl. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
4) Semmi köze az utolsó vacsorához. Nézz utána kicsit.
júl. 28. 15:38
 15/21 A kérdező kommentje:
13) ez a jobboldaliak fejében élő dolog. Ők mivel egyedül a Bibliat temintik alapjak, nem tudjak elfogadni, hogy a világ változik, s mindenki úgy éli az életét ahogy akarja. Nem uj keletu dolog, mindig kell egy ellensegkep a vilagban: negerek, zsidok, harmadikvilagbeliek, most epp a melegek, transzok. Igy sokkal konnyebben megmagyarazzak maguknak a vilagotnes magukkal sem kell semmit kezdeni hiszen eleg gyulolkodni. Sajnos ez jol latszik nehany kommentben is.
júl. 28. 15:44
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavart, de nekem is undi egy drag queent latni. Ettől az erzestol nem fog tudni egy propaganda sem megszabaditani.
júl. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

13.

[link]

júl. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
65%

[link]

"Vkinek, vminek az emberekkel való elfogadtatása, megkedveltetése tervszerű népszerűsítéssel.

Ha a politikáról beszélünk , márpedig ebben az esetben erről van szó, a pártok egymassal versengenek. Ahhoz hogy fölényben kerekedjenek nem árt meghyőzni egy nagyobb kisebbséget ezek most a melegek. Mivel a melegek az LMBTQ- hoz tartoznak ezért a transz és queer is támogatást kapott a bal oldaltól. Ők egy hangos kisebbség. A propaganda célja pedig az, hogy meggyőzés a nem lmbtq embereket arról, hogy ők milyen nagy elnyomasban élnek, ezzel a bal oldal maga mellé állítva a szavazókat. Ez érdek csak, minden a szavazatok megszerzése miatt van. Ez a genderpropaganda. Az hogy mi az lmbtq azt most nem részletezem. Nem nelküliség, ilyen-olyan szexualis iranyultsagok stb, innen jött a gender szó.

júl. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Alex Fly ***** válasza:
@15: ez így nem pontos. Nem a Bibliát, hanem az arról alkotott véleményüket -gyanítom, hogy akik a leghangosabban visongakak, azoknak fogalmuk sincs arról, mi van a Bibliában leírva...
júl. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 VZ2 ***** válasza:
48%

#8 Én heteró vagyok. Több meleg ismerősöm is van, akik nem mennek ki a Pride-ra és nem is arcoskodnak úgy, mint Párizsban a hídon ment a megnyitón. Fel tudod fogni a különbséget a kettő között? Az egyikük mondta nekem, hogy: "Dehogyis megyek ki a Pride-ra, ilyen B*ZIK közé én nem megyek."


Érted a különbséget a provokáció és az együttélés között?


A legtöbb LMBTQ-snak az a baja, hogy nagy ívben szarnak rájuk! Nemhogy bármi féle fóbia lenne. Nincsenek a középpontban. Gyakorlatilag senkit nem érdekel a létük, és ez a bajuk. Ha nem lenne ez az LMBTQ identitásuk, akkor azt se tudnák, hogy kik is valójában, minek élnek. Ezt az LMBTQ-nak nevezett söpredékhalmazt némi pszichológiával könnyen darabokra lehet szedni és ezt a munkát el is kell kezdeni a normális emberek érdekében.

júl. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!