Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberàlisok: kicsit sem...

Liberàlisok: kicsit sem èrzitek ùgy h ukrajna is felelõs a hàborúért és fõleg annak fennmaradàsàért?

Figyelt kérdés
Vagy mindenben 100% Putyin és Orbán a hibás?

júl. 28. 14:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 anonim ***** válasza:
8%
Fully lipsik.
júl. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/80 anonim ***** válasza:
14%
Lyézus...
júl. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/80 anonim ***** válasza:
57%

Én újabban már liberális vagyok.

Meggyőződésem, hogy Putyin felel a háborúért!

Én fordítva működök mint Orbán: fideszesből lettem liberális, mert nem óhajtok olyan bandához tartozni, aki vakon hisz egy agresszor-barát elmebeteg Orbán Viktornak! Orbán csak szavakban béke-párti, valójában Putyin csendes bűntársa!

júl. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/80 anonim ***** válasza:
65%

#11 voltam. Szándékosan úgy.


Nevetséges amúgy, ahogy mentegetitek az egyik oldalt, a másikat neg a Sátánnak mondjátok el.


Az embernek már kedve sincsen megmondani, hogy ez egy proxy.

Na meg a kubai válság anno. Hány nagyhatalom is tűri, ha a hátsó udvarában tűz van? Egysem. Ellenben a ruszkik, akik valóban agresszorok, 8< évig nézték.


Lehet lepontozni.

júl. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/80 anonim ***** válasza:
72%
Nem pontozlak le. De ruszkik nemcsak nézelődtek(Krím)Putyin óta megy a birodalmi vágyak újraélesztése.
júl. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/80 anonim ***** válasza:
36%

#15


Ez nem így igaz. És a SZU hasonlat sem jó. Még általatok fideszesnek mondott politológusok, elemzők is elmondjqk, hogy Putyinéknál szó nincs a SZU újraélesztéséről. Az orosz elit ellenforradalmi, és rendpárti.

júl. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/80 anonim ***** válasza:
56%

16 "Még általatok fideszesnek mondott politológusok, elemzők is elmondjqk, hogy Putyinéknál szó nincs a SZU újraélesztéséről. "


Hát, ha ők mondják, akkor biztos így van...

És a sok agyhalott eszi, mint kacsa a nokedlit.

júl. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/80 anonim ***** válasza:
60%

#17


Érdekszféra van, és birodalmi törekvés is. Senki sem mondta. De ez nem a SZU. A cári Oroszországról lehet beszélni.


Ezek a civilizációs központok kialakulása megy a világban.


Meg érdekszférája az USÁnak lehet csak? Lásd az Amerikai kontinens leuralását. Másnak nem lehet?


Meg ha tetszik, ha nem, magyarként meg főleg nem, de! De ha van egy minimum 3 nagyobés több kisebb részből összetevődő ország, akkor nem jobb ha oda megy mindenki, ahova akar? Ennek az egésznek a vége úgy is egy minimum kettéosztott ország lesz.


A Lemberg környéki rész legyen EU meg nyugati, ha nagyon akar, a többi meg menjen a saját útján. Ez az anyagháború értelmetlen.



Ha

júl. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/80 anonim ***** válasza:
28%

#5

Ilyen az amikor az agymosott, buta, tudatlan libsi birkák okoskodnak.

Ha már biolaborok:

[link]

[link]

Persze ez mind csak orosz propaganda ugyexd

júl. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 anonim ***** válasza:
57%
Bírom ezt a proxy háború érvet. Kár hogy az ukránok számára nem proxy háború, hanem honvédő háború. De hát kit érdekel az ukránok véleménye? Sokkal fontosabb hogy itt pár putyinszopó MiHaszna mit gondol.😂🤣
júl. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!