Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberàlisok: kicsit sem...

Liberàlisok: kicsit sem èrzitek ùgy h ukrajna is felelõs a hàborúért és fõleg annak fennmaradàsàért?

Figyelt kérdés
Vagy mindenben 100% Putyin és Orbán a hibás?

júl. 28. 14:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 Pombe ***** válasza:
81%

#67: "Igen masírozik, kifelé a műországodból, annyira harcolni akarnak érte hogy ha Zelenszkij kinyitná a határt, akkor nem maradna egy férfi se az országban nehogy besorozzák"


Nem baj... A töpörödött agyaddal majd csak felfogod. Leírom még egyszer.


Miért is nem nyitott az Ukrán határ az Oroszok felé? Nyitott! Bárki loholhatna az oroszok felé, de mindenki utálja őket, és esze ágában sincs senkinek arra menni. Ezért Putyin kínjában ukrán gyerekeket rabol, ugye tudsz róla?


Égsz, mint a rongy! Ezerrel... :D

aug. 27. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/80 anonim ***** válasza:
45%

Nem ártana rövidebben kommentelni, mert a kuya nem olvas ilyen hosszú baromságot mint amit Pomba produkál. Belinkel minden ukrán propagandát, ez senkit nem érdekel itt.

Ez a tipíkus mellébeszélés, hárítás, más tollával ékeskedés esete.

Helytálló az agyhalott megjegyzés valakitől.

aug. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/80 Pombe ***** válasza:
37%

#72: "Nem ártana rövidebben kommentelni"


Ja, mint te az agyament ökörségedet, mi? Tény, hogy a CIA robbantotta ki a két ukrán forradalmat, aztán ennyi elég is bizonyításként, röviden.


Valahol vidékborzasztón, ahol élsz, ez az érvelés lehet hogy kielégíti a birkáidat, de itt azért kicsit többre lenne szükség. Tudod, itt vannak, akik azért a yes/no-n kívül ismernek más szavakat is angolul, és veled szemben iskola kapukat is nem csak távcsőben láttak, hanem ki is nyitották olykor...


#72: "Belinkel minden ukrán propagandát, ez senkit nem érdekel itt."


És nem ég le a pofádról a bőr, amikor ilyeneket írsz? Ez a CIA-s baromságod egy az egyben orosz konteo, minden más érved meg szimplán süket duma, még csak orosz propagandával se támasztottad alá, csak kijelentetted, hogy az az igazság amit te kiszopsz az ujjadból, meg amit a szomszédodtól hallottál, meg felrobbantották az orosz tanárnőt, és ez azért hiteles hír, mert te asszondod. Az egyetlen linked ez a CIA-és agyatlanság volt, amit az oroszok találtak ki, csak mert Nuland eltalálta, hogy ki lesz Janukovics után Ukrajna miniszterelnöke (amit amúgy minden egyes ukrán is ugyanúgy tudott), és ha Nuland későbbb eltalálja, hogy végre az országot szétlopó Fideszt megbuktató Tisza pártból Magyar Péter lesz a miniszterelnök, akkor ez persze bizonyítani fogja, hogy nálunk is a CIA dollárjai gurultak.


Világos, mint a Nap! A magyarok maguktól nem gyűlölhetik a Fideszt! Engem is naponta felhív Nuland, és duruzsol a fülembe, hogy buktassam meg a Fideszt, és érkezik postán rengeteg dollár, mert egyébként én imádom a véreskezű, gyerekrabló, nőgyilkoló Putyint, meg a hájpacni Orbánt, és csak guruló dollárokkal lehet rávenni engem arra, hogy a diktátor tömeggyilkos Putyint, meg az őt sztároló Fideszt előtt ne hajbókoljak.


Mint mindenki tudja, a gazember USA már lefizette így Magyarország lakosainak a felét, és mindegyikkel egyenként telefonálgatott, meg dollárokat küldött neki, ahogy ezt tette Ukrajnában is, ezzel kirobbantva az Euromajdant, ahol valójában senki se gyűlölte a ruszkikat, csak a pénz miatt meghajlott mindenki gerince, és önként legyilkoltatta magát Janukovics oroszpárti elnök rendőrei által. Ez teljesen egyértelmű, és hihető! Az is teljesen hihető, hogy az Euromajdan után mindenki vissza is állt varázsütésre a normál állapotba, és az összes ukrán elkezdte még jobban utálni a saját országát, és epekedve várta Putyint, hogy foglalja el Kijevet, és nácítlanítsa már végre őket Putyin, az az ennivaló angyalka... :D


Mindez azért történt így, mert Nuland-nak elfogyott közben a guruló dollárja, ezért mindenki végre szabadon imádni és tisztelni kezdte Putyin hordáját... Bizony! Mindezek alapján tehát tény, hogy a CIA robbantotta ki illegitim módon a narancsos forradalmat is, meg az Euromajdant is.


És te ebben hiszel, ebben az egetverő baromságban... Ezt nevezed tényeknek azzal szemben, hogy az oroszok fojtogatták Ukrajna gazdaságát, és mindenki által láthatóan és tudhatóan hatalmasra emelték az Ukrajnába irányuló erőforrás exportjukat (még az adatokat is írtam), hogy dokumentáltan hátrányos helyzetbe hozták az ukrán cégeket, hogy lerohanták a Krímet és Kelet-Ukrajnát is, és tökéletesen dokumentáltan tették ezt pont akkor, amikor a bábjuk, Janukovics az EU-s tárgyalásokat szétrombolta.


Háááát, gratulálok! Most már tudod, hogy miért vagy életképtelen, és nem mehetsz egyedül se vásárolni. Még a kezdő csaló pénztáros is úgy ver át ahogy akar... :D

aug. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/80 Pombe ***** válasza:
37%

Ja...


#72: "Belinkel minden ukrán propagandát, ez senkit nem érdekel itt."


Én csak két linket adtam Ukrajnától, közvélemény kutatást (azt is a Reuters publikálta, nem Ukrán oldal volt) és azt, hogy most is vannak önkéntesek. Minden más linkemnek köze nem volt Ukrajnához közvetlenül. A legutóbbi linkeim egyike egy az egyben orosz nemzetiségű volt, vagyis hogy eszerint a magyar 1956-ot a gonosz nyugat promótálta, és az valójában fasiszta lázadás volt, magyarán az oroszok mindenkire ezt a rágalmat találják ki, ahol gyilkolni és rabolni akarnak.


Egyéb linkjeimre példák...

[link]


Ez az MTA Könyvtár és Információs Központ kiadványa. Ott ahol leírják, hogy Putyin totális agresszivitással, zsarolással belegázol Ukrajna belügyeibe, az wiki oldalakról is nyomon követhető volt a linkjeimből, valamint ezt támasztotta alá számos más média is, és többek között ezt is linkeltem erről:

[link]


Ez az Encyclopædia Britannica, amit történészek szerkesztenek. Kb. az egész világon a legelismertebb tudományos alaposságú enciklopédiának tartják. Nem tudom, hogy mit lehetne még ennél is hitelesebbnek tartani. Tudom, mind tíz ujjaid, mint információforrás hitelesebb, meg a szomszédod, meg Putyin és a Fidesz szemét-médiái (PestiSrácok, Magyar Nemzet, Megafon, Mandiner stb. - hányinger kerülget ezektől... bocsika)... :D - mert ennél te mást többet nem mutattál.


Vagy ilyeneket szúrtam be neked még sokat...


[link]


A hozzád hasonló orosz propagandát terjesztőkről ez a véleménye a cikknek: "Még szerencse, hogy az Európai Unión, illetve a NATO-n belül csak egy olyan tagállam van, amelyik még most, egy népirtásba torkolló háború napjaiban is képes arra, hogy az orosz dezinformáció termékeit terjessze. Az azonban, hogy ez épp Magyarország, számunkra nemzeti szégyen."


A cikk írója Ungváry Krisztián, magyar történész, egyetemi oktató, és a Magyar Tud. Aakadémia doktora, aki szerint te Magyarország szégyene vagy.


#72: "Helytálló az agyhalott megjegyzés valakitől."


Te meg szimplán hazaáruló vagy, aki a hazánkat többször is eltipró oroszok seggét nyalod. Tudod, ha engem Ungváry Krisztián történész agyhalottnak tartana, még mindig sokkal jobban érezném magam, mint akkor, ha Magyarország szégyenének tartana, mint téged.


Hazaárulócska! Elárulod végre nekünk, hogy végül is te kit fogadnál el hiteles nem ukrán propagandát nyomónak a tíz ujjadon, meg az oroszokon és a Fidesz szennyirodalmán kívül? :D

aug. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/80 anonim ***** válasza:

Pombear tényleg csak hosszan ecseteli a semmit, de cáfolni nem képes a tényeket.

,,Nuland szerint Arszenyij Jacenyuk lett volna a legalkalmasabb jelölt, de erre miért is nem jöhetett rá magától Ukrajna is???"

Hazudsz, nem ez hangzott el,hanem az hogy neki KELL lennie.

,,Mi okod van azt feltételezni, hogy az ukrán Legfelsőbb Tanács sose jutott volna ugyanarra a gondolatra, mint Nuland? Mi van ebben neked különös?"

Semmi különös nincs benne minden csak véletlenül történik pont úgy ahogy az amerikaiak akarják, nincsen semmi látnivaló🤡🤡🤡

Ez a fajta álnaivitás már a debilitás határát súrolja. Persze tudom az agykárosult fajtádnak az is konteo hogy 1+1=2

,,Nuland egyszerűen arról beszél, hogy mióta Ukrajna önálló lett, az USA azóta támogatja ott több mint 5 milliárd dollárral a demokrácia kialakítását és a demokratikus intézmények működését. Ennyi! Semmi többről nincs szó, és szerintem ez nem elítélendő dolog az USA-tól, hanem nagyon is nagylelkű támogatás, és abszolút emberséges. Mi a bajod ezzel?"

Ilyen együgyű buta jószágot mint te, ritkán látni. Gondolom te azt is elhiszed hogy a jenkik demokráciát vinni, mentek Irakba. Nagylelkű és emberséges, igen pont erről híres USA te szerencsétlen😂

Nyilván azért osztogatnak mindenféle NGOknak 5 milliárd dollárt hogy az ukránoknak jó legyen, nem pedig azért hogy befolyást szerezzenek...

,,Mellesleg akkor Oroszország is műország, és sokkal műországabb, mint Ukrajna, mert ott a sorozás elől az oroszok sokkal többen menekültek el."

Ukrajnából elmenekült 10 millió ember, senki nem jelentkezik önkéntesnek, Oroszországot meg 800k aminek a fele azóta visszatért és annyi önkéntes van az ukrán hírszerzés szerint hogy még növelni is tudják a létszámot.

[link]

És még neked van pofád arról röfögni hogy ki beszél a levegőbe most aztán jól beégtél😏

,,Miért is nem nyitott az Ukrán határ az Oroszok felé? Nyitott! Bárki loholhatna az oroszok felé, de mindenki utálja őket, és esze ágában sincs senkinek arra menni."

Nyitott határ🤣🤣🤣Ezt a sok baromságot honnan szeded? Nincs nyitott határ, ismét hazudsz.

,,Ezért Putyin kínjában ukrán gyerekeket rabol, ugye tudsz róla?" Igen a hadműveleti zónából elvinni őket az gyerekrablás🤡

,,Égsz, mint a rongy! Ezerrel... :D"

Jó lehet a cseh kettőt nézni, most égetted magad szénné Pombearke:D Eddig kettőnk közül csak te állítottál valótlan dolgokat, plusz itt egyedül te vagy az aki az egyik félnek a propagandáját kérdés nélkül átveszi tényként.

szept. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/80 anonim ***** válasza:
49%

Ha Putyin felfordulna, vége lenne a háborúnak.

Tehát akkor ki miatt van még háború?!

szept. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/80 Pombe ***** válasza:

#75: "Pombear tényleg csak hosszan ecseteli a semmit, de cáfolni nem képes a tényeket."


Milyen tényeket? :DDD - A beteges látomásaidat? Ezért nem tudod helyesen leírni a Pombe nevet se... :) - amúgy miért kellene kényelmetlenül éreznem magam, a Pombear névtől?


Én: ",,Nuland szerint Arszenyij Jacenyuk lett volna a legalkalmasabb jelölt, de erre miért is nem jöhetett rá magától Ukrajna is???"

Te(#75): Hazudsz, nem ez hangzott el,hanem az hogy neki KELL lennie."


Igaz. Éppen tegnap mondtam valakinek, hogy Magyar Péternek kell nyernie 2026-ban ahhoz, hogy az Orbán posztkommunista rezsim végre kimúljon. Egyértelműen lebuktam. Tehát engem is a CIA pénzel. Amúgy a valóságban imádom Orbánt, és gyűlölöm M.Pétert, csak hát ugye a sok guruló dollár... :D


#75: "Semmi különös nincs benne minden csak véletlenül történik pont úgy ahogy az amerikaiak akarják, nincsen semmi látnivaló"


A magyarok is akarták anno ugyanazt, amit az amerikaiak 56-ban. Iszonyú gyanús ez is.. Te a fejedre is estél gyerekkorodban? :D


#75: "Ez a fajta álnaivitás már a debilitás határát súrolja."


Te állítólag tényeket akartál bemutatni, nem pedig egy minimális alappal se rendelkező orosz konteót. Az nem lehet naivitás, hogy simán beszopod az oroszok minden alapot nélkülöző vádaskodásait? Akik rólunk is azt terjesztik jelenleg is, hogy az amcsik által lefizetett magyar fasiszták hőbörögtek csak 1956-ban?


#75: "Ilyen együgyű buta jószágot mint te, ritkán látni."


Nem. Egyszerűen az a történelmi tény, hogy az Ukránok eleve el akartak szakadni az oroszoktól 1991-ben, és ez is történt. 2004-2005-ben is elegük volt az állandó orosz nyomulásból, és országos szinten heves tüntetések voltak. Nem kellett ehhez semmiféle amcsi nyomás, ment ez magától is, mint akár nekünk is 1956-ban, vagy mint Csehszlovákiában 1968-ban, csak ugye az oroszok ott is a tankjaikkal minden tiltakozást letiportak, sajna magyar és bolgár támogatással. Ukrajna esete dettó, és még az is igaz, iszonyú nagy szégyenünkre, hogy van magyar támogatás is, ha nem is közvetlen katonai.


Mi van neked mindebben felfoghatatlan, vagy érthetetlen? Gondolod, hogy viccből akart 1991-ben kiszakadni Oroszországból Ukrajna? Ezután 2014-2015-ben szintén rohadtul elegük lett az Ukránoknak orosz barbár elnyomásból (EZEK DOKUMENTÁLT TÉNYEK, CSEZD MEG! - nem pedig egy mondatból kiagyalt minden alapot nélkülöző baromság, mint a tied!), és ekkor már egész országszerte lázongások törtek ki az orosz barbársággal szemben, és bizony már olykor vérbe torkollóak is. Minek kellett volna ehhez bármi ösztönzés?


Hogy a francba győzött meg több millió embert néhány dollárral úgy Amerika, hogy akár a fegyverekkel is szembenézzenek az ukrán polgárok mindenhol az országban? Gondolkodj már józanul! Az ukránok szerinted elégedettek voltak az oroszokkal??? - szerinted valamiért egyenesen oda voltak Putyinért, de azért az Amcsik titokban meg tudtak hülyíteni több millió ukránt, hogy mindent másképp csináljanak, mint amit amúgy szerettek volna tenni??? - sőt, ezért még az életüket is kockáztatták?


Hogy lehetsz akkora ökör, hogy ezt az orosz konteót szimplán beszopod???


És te beszélsz naivitásról? Basszus! Az oroszok zsarolása, az energiahordozók árának felvitele, Janukovics Putyin által történő megfélemlítése teljesen jól dokumentált, és bizonyított, és azért tudunk erről, mert ilyen országos szintű eseményeket egyszerűen nem lehet eltitkolni, de szerinted az amerikaiak annyira baromi ügyesek voltak, hogy több millió embert meghülyítettek úgy, hogy csak annyi bizonyítékunk van az egészre, amit te álmodsz bele Nuland mondataiba??? És az is teljesen nyilvánvaló, hogy Oroszországnak baromira érdeke mindenféle összeesküvéselméletet szőni Amcsiról, hogy a saját bűnét leplezze, nem? És én vagyok naiv?


És igen! Miért ne segítené Amerika egy demokrácia megszilárdulását csak pénzzel és tanáccsal? Mégis hogy kellett volna kinéznie annak az önzetlen segítségnek, amit te nem találtál volna gyanúsnak? :)


:D - ne vessz már meg koma! Elképesztően hülye vagy, ez van. :D


#75: "Gondolom te azt is elhiszed hogy a jenkik demokráciát vinni, mentek Irakba."


El. Azt is akartak, meg mást is, ami már nem volt tetszetős. Basszus! Azért ott egy olyan kormányt intéztek el, amelyik tényleg öldökölte az embereket:

[link]


Idézve: "Semmi bizonyítéka nincs annak, hogy Amerika az olaj miatt kezdte el az iraki háborút."


Baromi sok hibát vétett utána az USA, meg hazudott is később, de azért Szaddám Huszein tényleg ezerszeresen megérdemelte azt, amit a végén kapott!


#75: "Nagylelkű és emberséges, igen pont erről híres USA te szerencsétlen😂"


Olykor igen, olykor nem, és igenis az USA-nak nem kevéssé köszönhető az alábbi, és messze nem az orosz gyilkológépnek:

[link]


Idézve: "Hiába vannak tele a címlapok véres képekkel és háborúkról szóló híradásokkal, a mostani időszak az emberiség legbékésebb korszaka."


Bármilyen is az USA, az biztos, hogy Oroszországnál kb. ezerszer jobb ország, ami nem nagy dicsőség, mert Oroszországnál vannak azért rosszabbak is, de hogy az élmezőnyben vannak gonoszságból, az tuti.


#75: "És még neked van pofád arról röfögni hogy ki beszél a levegőbe most aztán jól beégtél"


A katonai szolgálat elől elmenekülő emberekről volt szó, nem pedig szimplán a menekülőkről (nők, gyerekek, idősek, betegek, vagy más...)


Én ezt a kitételt még röfögésssel előadva is érteném. Ez a mondat számodra miért felfoghatatlan?: "...mert ott a sorozás elől az oroszok sokkal többen menekültek el"


#75: "800k aminek a fele azóta visszatért"


Még így is több. De honnan veszed ezt a visszatérést?

[link]


900000-en menekültek el a besorozás elől, és visszatért több százezer? Nem olvasok itt ilyet, hanem azt, hogy nem is szabad visszaengedni azt, aki elment.


[link]


Még 2023-ban is menekültek el Orosazországból az emberek a besorozástól félve...


És Ukrajna esetében ez 2023:

[link]

Idézve: "Csaknem 20 ezer férfi menekült el Ukrajnából a háború kezdete óta, hogy elkerülje a besorozást - fedezte fel a BBC."


Majd 2024

[link]


Nagyjából ugyanúgy 20-30000 ember. Én többre számítottam amúgy, mert Oroszországból elmenni más országban kalandozni, jopofiból öldökölni, rabolni, messze nem annyira elkeserítő érzet, mint az, hogy a haza bukik el, és a gonosz ellenség elől nincs menekvés, és aki ellenáll, arra csak pusztulás vár. Le a kalappal Ukrajna hősiessége előtt, és a barbár alávaló oroszok meg csak köpetet érdemelnek, a legsűrűbbet.


#75: "Ukrajnából elmenekült 10 millió ember, senki nem jelentkezik önkéntesnek"


Már megint csak beszélsz a levegőbe. Alátámasztatlan fröcsögés és gyűlölködés minden szavad.

[link]


Idézve: "A háború kezdete óta hétköznapi ukránok százezrei jelentkeztek önként a fronton, segítve az ország függetlenségének megőrzését és a kezdeti támadás visszaverését."


Már a második cikkel igazolom azt, amit te tagadsz, míg te semmivel se támasztasz alá semmit se. Totál logikátlan is az állításod. A világtörténelemben messze nem szokatlan dolog, hogy egy nép hősiesen védi az országát a támadókkal szemben. Mi a szarért ne tehetnék ugyanezt az ukránok a gonosz orosz horda ellen?


Hogy miért nyalod az alávaló orosz hordának ilyen lelkesen a seggét, és gátlástalanul hazudozol az érdekükben, azt fel nem tudom fogni, főleg annak tükrében, hogy magyar emberként te aztán jót soha nem kaphattál Oroszországtól, ám attól az Amerikától, amelyik egész Európát hosszú évtizedeken át védőernyője alá vont, és nem kevéssé a gazdagságát is köszönhette, annál inkább.


#75: "Nincs nyitott határ, ismét hazudsz."


A frontvonal? Csak át kell menni a másik oldalra, és kész. Főleg akkor egyszerű lenne ez, ha mint állítod, a katonák tömegével akarnának átállni az oroszokhoz. Senki nem akar menni az orosz szarzsákország felé. Még maguk az Ukrajnában élő oroszok se igazán.


#75: "Eddig kettőnk közül csak te állítottál valótlan dolgokat"


Minden állításom alátámasztott, és ellenőrizhető. Hogy te habzó szájjal ezekről nem vagy hajlandó tudomást venni, az nem kevéssé a te erkölcstelenséged és alpáriságod bizonyítéka.


Szóval van egy semmiről se tehető ország, amelyiket egy másik gyilkolva, rabolva lerohan, és te, mint egy eszelős, a gyilkosokat és a rablókat véded minden áron. Hogy hogyan tudsz elszámolni a sötét börtöntöltelék lelkiismereteddel, az a te dolgod, én viszont csak ezt tudom ismét idézni a hozzád hasonló aljas gazemberekről:


Ungváry Krisztián, történész, egyetemi oktató, az MTA doktora:

[link]


Idézve: "Még szerencse, hogy az Európai Unión, illetve a NATO-n belül csak egy olyan tagállam van, amelyik még most, egy népirtásba torkolló háború napjaiban is képes arra, hogy az orosz dezinformáció termékeit terjessze. Az azonban, hogy ez épp Magyarország, számunkra nemzeti szégyen."


Abszolút egyetértek. Nemzeti szégyen, hogy a hozzád hasonlóak elterjedtek 40%-50%-ban hazánkban.

szept. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/80 Pombe ***** válasza:
48%

#76 "Ha Putyin felfordulna, vége lenne a háborúnak."


Ha nem is rögtön, de az biztos, hogy szinte azonnal csitulni kezdene a forrongás.


A béketárgyalások első hatékony lépéseként szimplán fejbe kéne lőni Putyint, ezt az emberiség alját képviselő gyilkost... :(

szept. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/80 Pombe ***** válasza:

Na, még...


#75: "Nincs nyitott határ, ismét hazudsz."


Ez 2024 januári cikk:

[link]


Azért nem lehet olyan eszeveszett nagy dolog átszökni egyik seregből a másikba, ha ez megy az oroszoknak is Ukrajna irányába...


Idézve: "...Azóta hetente körülbelül három orosz katona adja át magát, és ukrán őrizetbe veszik őket hadifogolyként."


2014-ben több ezer ukrán katona egyszerűen megadta magát az oroszoknak, meg disszidáltak, oszt' kalap kabát:

[link]


Persze, ez azért teljesen más helyzet volt, ugyanis ekkoriban a krími katonaság nagy része Janukovics mellett állt, és egyszerűen tényleg jobbára oroszbarátok, orosz nyelvet használó krími lakosok voltak. De ebből is látható, hogy relatíve könnyedén át lehet menni a másik oldalra, ha a többség ezt akarja.


Borisz Ivanov beszámolója erről:

[link]

szept. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/80 Pombe ***** válasza:

Na, még...


#75: "Nincs nyitott határ, ismét hazudsz."


Vegyük például a II. világháborút. A német katonaság köreiben gyakorlatilag ismeretlen volt a dezertálás 1939 körül, hiszen könnyedén lerohanták szinte egész Európát. Ám ahogy egyre nagyobb lett a baj, a dezertálások száma elkezdett növekedni, és a háború utolsó hónapjaiban már német katonák százezrei önként adták meg magukat, ami egyszerűen dezertálás volt. Mi a bánatért ne tudna ilyet csinálni ugyanúgy Ukrajna katonasága, ha akarna?

szept. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!