Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj, ha valaki visszakív...

Miért baj, ha valaki visszakívánja a Covid korszakot és nosztalgiával tekint rá?

Figyelt kérdés

Szerintem, az a másfél-2 év a 21. századi Magyarország legjobb korszaka volt.Nyilván, nem a sok beteg meg halott miatt.


Igen sokan dolgoztak home officeból.Olyan nyugalom volt az országban.Kimentél az utcára és nem az volt, mint máskor,hogy tömegnyomor, heringparti , hanem sokkal kevesebb ember volt.


Munkahelyemen a covid vége óta, levették a home office napokat heti kettőre és én küszködök vele, nem tudom megszokni.Heti 1 bejárást még elviselnék, de 3-at nem tudok.



Jó lenne visszahozni azt a korszakot, azt a nyugalmat, azt a zen érzést.


júl. 28. 12:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
37%

Komolyan az eszem, 'szom megáll ezektől az emberektől, akiknek nem számított, hogy épp hány de hány ezer ember vesztette életét, munkáját, barátait, családtagjait el emiatt, a lényeg, hogy nekik kényelmes volt, mert nem kellett emberekkel találkozni.. Ha ennyire allergiásak vagytok az emberekre, most is megoldhatjátok, hogy otthon maradtok bezárva.


Ráadásul még pontozzák is lefelé azokat, akik szerint ez beteges gondolatmenet.

júl. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, a másik előny, hogy az idióta begyepesedett haszontalan kiskirályoknak bele kellett törődniük a távmunkába. Most erőlködnek a szaros üres irodáik zuhanó ára mellett, hogy visszatereljék az embereket arra, hogy napi több órát utazva egy undorító irodában üldögéljenek, de a szellem kiszabadult a palackból
júl. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
78%
#11 erősen túlfújt dolog volt, a "szokásos" influenzában több ember halt meg évente, de azt már megszokhattuk...
júl. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkoriban Burger Kingben 10 ezerért jól lakott a család, étteremben is ettünk 7en és fizettünk 20 ezret. Vendéglátósok még nem képzelték istennek magukat, reális, normális áraik voltak
júl. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
56%

Voltak dolgok amik tetszettek, az üres utcák, egész nap kint voltam, de pl hogy országhatáron nem lehetett átmenni egyszerüen csak nagyon bonyolultan annak nem tudom mi értelme volt.


Egy vírus nem válogat területileg, nem tesz különbséget megyehatár és országhatár között pl

aug. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
52%

Legjobb kor volt

Az anyám nem csesztetett annyit hogy játjak sportolni szórakozni barátkozni ne csak otthon üljek a gép előtt holott nekem az a kikapcsolódás

Most meg életem bincs mert 2 féle sportra kell járnom meg a haverokkal kijárnom.

Visszasírom a karantént

aug. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is voltak előnyei jócskán. Nem kínzott annyit a FOMO pl.
tegnap 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!