Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj, ha valaki visszakív...

Miért baj, ha valaki visszakívánja a Covid korszakot és nosztalgiával tekint rá?

Figyelt kérdés

Szerintem, az a másfél-2 év a 21. századi Magyarország legjobb korszaka volt.Nyilván, nem a sok beteg meg halott miatt.


Igen sokan dolgoztak home officeból.Olyan nyugalom volt az országban.Kimentél az utcára és nem az volt, mint máskor,hogy tömegnyomor, heringparti , hanem sokkal kevesebb ember volt.


Munkahelyemen a covid vége óta, levették a home office napokat heti kettőre és én küszködök vele, nem tudom megszokni.Heti 1 bejárást még elviselnék, de 3-at nem tudok.



Jó lenne visszahozni azt a korszakot, azt a nyugalmat, azt a zen érzést.


júl. 28. 12:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Én az akkori árakat sírom vissza, az utolsó élhető időszak volt az ország történelmében. Persze, ma már látjuk, h a maszkviselés és a vakcinák feleslegesek voltak, nem véletlenül titkolják
júl. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
39%
Azért baj, mert konkrétan akkor tömegek haltak bele egy világjárványba, 2021 elején olyan is volt, hogy napi 10-11 ezer fertőzött magyarországon, a normális emberek féltek, hogy mi lesz esetleg idősebb rokonaikkal stb, és nem csak a saját érdekeiket nézték, hogy jaj, most én introvertált vagyok, nem kell kimenni az utcára.
júl. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
37%

"Szerintem, az a másfél-2 év a 21. századi Magyarország legjobb korszaka volt."


Beteg vagy

júl. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
23%
2-es: A járvány kamu volt, különben nem titkolnák ennyire a döntések okát
júl. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%

#4 Milyen kamuról beszélsz??! Én is voltam sajnos egy napot 2021 április 16-án kórházban más okból Pesten, és konkrétan majdnem óránként meghalt valaki lélegeztetőgépen, aztán jött helyette egy új beteg. Legrosszabb napom volt.


Én is örülnék hidd el, ha kamu lett volna.

júl. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
17%
Kérdező: én is így vagyok
júl. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%

[link]


Akkor miért nem adják ki a jegyzőkönyveket?

júl. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%

Én is nosztalgikusan nézek vissza rá, az utcákom alig volt ember, az utak is üresek voltak, hatalmasakat tudunk motorozni buszok, suvok kerülgetése nélkül, és csak egyszer kellett visszafordulnunk rendőri igazoltatós lezárást észlelve.


És igen, az után kezdődött el komcsi kormányunk elqrásaiból adódó hiperinfláció is.

júl. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%
Nekem is nehezebb lett az életem. Kamu indokokra hivatkozva kell bejarni heti kétszer az irodába. Na mar most így egy távkapcsolat fenntartása nehézkes. Szerencsére a főnököm leszarja, de havi egy hétre vissza kell mennem külföldre. Előtte onnan dolgoztál, ahonnan akartál. Le volt szarva.
júl. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem utazni is kellemesebb volt. Harom éve voltunk nyáron Maltán, csak a Pfizerrel oltottak mehettek szerencsére. Tok nagy nyugalom volt. Higieniara nagyon is odafigyelt a hotel. Kellemes volt, nem volt tomegnyomor.
júl. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!