Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Erdély örökre román föld" -...

"Erdély örökre román föld" - Mit gondolsz ezekről a liberális kommentelőkről?

Figyelt kérdés

Ez a cikk alatt olvasható hungarofób liberális kommentelőkről mi a véleményed?

[link]



júl. 27. 22:38
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:

Igazatok van. Az atv-t ismerve lehet, hogy nem mindenki liberális. Bőven vannak kommunisták is. Ugyanis a komcsi agymosás következménye az a felfogás, hogy nemzetiség = egy darab papír. Nekik ugyanis csak egy darab papír a nemzet, tehát aki Romániában született, az hiába magyar anyanyelvű, de örökre román marad.

Viszont fontos megjegyezni, hogy amennyiben pl Toroczkait vagy Vonát kell szidni, akkor noha ők Magyarországon születtek, de őket szabad lerománozni.

júl. 27. 23:27
 12/45 anonim ***** válasza:
66%
Te sem lehetsz a legélesebb kés a fiókban, bakker... Számomra ugyanúgy magyar a határontúli magyar is, mégsem szimpatizálok egyik párttal sem. Sem a komcsikkal, sem a kvázi neonácikkal, sem pedig az ezen szélsőségek között elhelyezkedő pártokkal. Legfeljebb a kétfarkúakkal, mert rajtuk ha más nem, legalább őszintébben tudok nevetni kínomban.
júl. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:

"Számomra ugyanúgy magyar a határontúli magyar is"


- Akkor te nem vagy liberális (se kommunista). Azaz a kérdés nem feléd irányul.

júl. 27. 23:36
 14/45 anonim ***** válasza:
62%

Bakker, libsinek kell lenni hogy valaki le tudja olvasni a térképről erdély románia csücske?


Komoly gondok vannak a kérdezőnél.

júl. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
55%
Igen, a nemzeti identitas nem tesz teged jobb emberre, mint mas nemzetbe tartozokat... nem az szamit, milyen zaszlo alatt elsz, hanem hogy milyen ember vagy. Ez nem komcsi agymosas, ezt az erettebb pszicheju szemelyisegek latjak igy. Jezus vagy Buddha sem hangsulyozta sohasem a nemzet(iseg) fontossagat. De szerintem neked ezt hiabavalo magyarazni.
júl. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
Ez az amiről beszélek. A liberálisok szerint a származás kizárólag csak papír (kivéve amikor a nem liberálisokat kell szidni)
júl. 27. 23:47
 17/45 A kérdező kommentje:

#15


Ez szánalmas mentegetőzés, mert ugyanezek az emberek akik ezt mondják más kérdés alatt meg azt irkálják Toroczkairól, hogy "szemét román migráns".


Egyébként meg ez nyilvánvaló, nekem is nagyrészt román barátaim vannak és nekem nem volt bajom a románokkal. Viszont a gond, hogy amint nem értesz egyet velük ők lesznek a leghangosabb románozó rasszisták.

júl. 27. 23:49
 18/45 anonim ***** válasza:
60%
Honnan veszed, hogy ugyanazok? Latod talan, ki gepeli le a kommenteket? (Nyilvan nem).
júl. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:

Egyébként meg én halmozottan hátrányos helyzetű vagyok, mert külhoni magyar vagyok (noha nem erdélyi) plusz még keresztényből áttért muszlim.

Illetve több helyen is éltem.

És aláhúzom, és ki kell, hogy hangsúlyozzam, hogy a legtöbb gyűlöletet és acsarkodást Magyarországon kaptam, a ballibektől.

Muszlim országban korábban keresztényként élve, illetve később muszlimként keresztények között, és magyarként románok/szerbek/szlovákokkal sem tapasztaltam messze olyan szintű gyűlölködést mint a budapesti ballibektől (meg mondjuk a Pesten kívüliektől sem)

júl. 27. 23:53
 20/45 anonim ***** válasza:
82%
"A liberálisok szerint a származás kizárólag csak papír (kivéve amikor a nem liberálisokat kell szidni)". Előbb talán érdemes lenne tanulmányoznod a liberalizmus definícióját és lényegét. Megsúgom, Viktor bácsi is liberálisként kezdte a politikai karrierjét... És ez nem azért változott meg, mert "megvilágosult", hanem azért, mert a szubjektív érdekei mást diktáltak.
júl. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!