Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A tusványosi fesztivál egy...

A tusványosi fesztivál egy vicc vagy itt a jekenlevők tényleg azt hiszik, hogy ez valami komoly dolog?

Figyelt kérdés

Szokásosan elhangoznak Orbán hazugságai, nagyívű gondolatai a semmiről.


A nők megbeszélik, hogy a nő akkor lehet politikus, ha már szült párat.


Megjelenik a nemzet csótanya meg Bayer.


A nagy okos Orbán Balázs elmondja a tutit, meg egy bűnöző amerikait (Trump) éltetnek.


Ezek után van aki ezt az egészet komolyan veszi, s meg van arról győződve hogy ez egy komoly esemény a Posványos?



júl. 27. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos nem vicc. Bárcsak az lenne.
júl. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Hithűeknek ez vallási szeánsz.

Szégyen-és érthetetlen-mert ők is magyarok.

júl. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Agymosott ellenzéki ezt nem értheti, akinek a fejébe annyi fér bele, amit a telexen előírtak, hogy gondolni kell a dolgokról.
júl. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Orbán 1, Orbán 2, Bayer, Nagy Feró, Semjén, Kósa stb. stb. pont Erdélyben járatják le Magyarországot!

Az egész Posványos egy totális égés!

júl. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%

Kérdező, a NEVE neked látom semmit nem mond. Ez a "Bálványosi Nyári Szabadegyetem és Diáktábor". Pont annyira fontos amennyire fontosnak te veszed. Én fideszes vagyok de nem veszem komolyabban annál, ahogy egy szabadegyetemet, egy fesztivált kell. Te meg azt se tudod mi történik és mindennél fontosabbnak hiszed.

Ha nem lenne fontos akkor nem foglalkozna vele az ellenzéki média és te nem is tudnál róla.

júl. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Szokásos neonáci felvonulás.
júl. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%

#5

"Én fideszes vagyok de nem veszem komolyabban annál, ahogy egy szabadegyetemet, egy fesztivált kell."


Ez elég baj.


Minden fesztiválon beszédet mond a főnököd, és ott vannak az emberei?

júl. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!