Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékeik, van olyan dolog,...

Ellenzékeik, van olyan dolog, amit a Fidesz jól csinált?

Figyelt kérdés
14 év alatt csak sikerült összehozni valamit, ami még az ellenzékieknek is tetszik.
júl. 24. 12:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
44%
Igen, amikor egy-egy politikusuk, vagy köztársasági elnökük időről-időre lemond, az jó.
júl. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%

tetszik hogy már Írországban vagyok, 3x annyi pénzért, köszönöm mert magamtól nem indultam volna el

én bevezettem magamnak az eurót :P

júl. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
65%
Jó például a Szép kártyák alszámláinak megszüntetése, vagy a Budapest-Esztergom vasútvonal megújítása, vagy a Békéscsabai vasútállomás felújítása. De sajnos ilyenekből nagyon kevés van.
júl. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%

Nem ellenzéki vagyok, legalábbis nem abban az értelemben, ahogy itt használják.

Jó kormányzás híve vagyok. Az meg egyáltalán nem az, amit a fidesz művel.


Engem ezeke érdekelnek:

Gazd. stabilitás, kiszámíthatóság, közintézmények helyzete és állapota, korrupció szintje, állami szolgáltatások színvonala.

Nos mindegyik lecsúszott a 14 év alatt.


Migránsokkal kapcsolatos ellenérzések kinyilvánítása EU-s szinte 15-ben oké volt. De ennyi.


Ez 1 faktor az 1000 közül.

júl. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
30%
Hogy komoly válasz is érkezzen, egy dolognak örülök. Hogy kiragadták a Jobbik zászlójában a nemzeti radikalizmust és ideológiailag kicsit megszelídítették. Már nem mindennapos a zsidózás meg cigányozás, és a szomszéd országgal is barátságosak tudnak lenni, hogyha az ő számukra megfelelő irányultságú vezetője van (lásd Szlovákia, Szerbia). A bevándorlókkal most nem tudom mi van, mert idáig "elvették a magyarok munkáját", de most már tele vagyunk vendégmunkásokkal. LMBTQ-ellenesség viszont még mindig bőven van sajnos.
júl. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%

A propagandát - saját szempontjából persze.


Apróságokat tudok csak melíteni, mint pl. a fizetős kéményseprés eltörlése. Meg attól is függ, mi a viszonyítási alap, lehetett volna még rosszabbul is csinálni.

júl. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
30%
El lehet menni az EU-ból ha ennyire nem tetszik, miért vagy még mindig az országban? Vár a posztszovjet vadkelet vatnik!
júl. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Akkor illik visszakérdezni: kinek minek a szempontjából?

Orbán Viktor, a Ner oligarchái, a Fidesz szavazók, a Fidesz mint párt, a magyar emberek, az ország, az EU, vagy a világpolitika szempontjából?


Magyar emberek szempontjából a családi adókedvezmény lett volna ha egy kicsivel kevesebbet kereső rétegek fizetéséhez szabták volna a rendszerét.


Közmunka programmal elviekben egyetértettem, de csak akkor ha szakmát is adtak volna a kezükbe és nem kiszolgáltatottá tették volna a helyi potentát pl. polgármester irányában a szegény munkanélküli réteget.


Illegális bevándorlás leállításával is egyetértek, de csak akkor ha közben bevándorlási kötvény bizniszből nem keresték volna a Fidesz fiúk halálra magukat. És nem engedik szabadon a börtönökből az illegális bevándorlásért felelős embercsempészeteket - nem véletlenül.


Szóval a propaganda alapján sok rendben lévő dolog lenne, ha nem tudnánk hogy a háttérben az egész bűzlik a Fidesz és Orbán érdekei szerint.

júl. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%

Volt, igen.

Én 6 évig egyetemen dolgoztam, azokban az időkben is, amikor a modellváltás megtörtént. Amit az ellenzéki sajtó írt a modellváltás kapcsán, abból nem igazán lett semmi sem.


De jó ötlet volt a határkerítés is, a családi pótlék helyett a családi adókedvezmény erőltetése, a beltéri dohányzás tiltása a nyilvános intézményekben, a KATA is jó volt az elején, ügyfélkapu, EESZT, egykulcsos SZJA, Diákhitel 2, ország- és vármegyebérlet, ...

júl. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nincs.
júl. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!